Mistrzostwa Polski U14, U18, U23 - Kluczbork 5-6.07.2014


Na tych MP w spławiku nasz klubowy kolega Dawid Bogusz w kategorii U23 zajął bardzo dobre 7 miejsce. Startowało 42 najlepszych zawodników z całej Polski. Należy zaznaczyć, że Dawid odbył przed mistrzostwami tylko jeden trening. Najlepsi trenowali od poniedziałku do piątku.
W naszym okręgu przez ładnych "parę lat" nikt nie osiągnął takich wyników jak Dawid! Przypomnijmy, że w 2011 roku był 3 przegrywając złoto w drugiej turze o 115g! Dwa wyjazdy i dwa piękne wyniki. 

I tura - łowił w sektorze B. Był to sektor bardzo mocny; łowił mistrz Polski 2013, obok Dawida zawodnik z teamu Sensas i jeszcze paru bardzo dobrych zawodników.
Dawid wypadł bardzo dobrze - 3 miejsce w sektorze i 7 indywidualnie,

II tura - sektor A. Zajmuje  także 3 miejsce w sektorze spinając dwie ładne ryby. Właśnie w tej turze powiedział, iż troszkę mógł wypaść lepiej.

Jak będzie widać po wynikach to pomiędzy zwycięzcą sektorowym a naszym zawodnikiem wyniki nie były bardzo odstające. Poza tym zdecydowanie ogrywa wszystkich sąsiadów wokół siebie. Ciut lepsze dopasowanie sprzętu czy znajomość wody dałaby Dawidowi być może pudło...
Podsumowując należy zaznaczyć, że klub Starfish posiada zawodnika klasy krajowej w swojej kategorii wiekowej.

Sobota - opis wyniki, zdjęcia 

Niedziela - tutaj

Inne galerie - www.sars.pl

Następna galeria - m.in. zdjęcie Dawida z trenerem

Dawid obiecał zdjęcia od swojego trenera. Do soboty powinny się pojawić!!!

 


5
Oceń
(1 głosów)

 

Mistrzostwa Polski U14, U18, U23 - Kluczbork 5-6.07.2014 - opinie i komentarze

skomentuj ten artykuł