Mistrzostwa spinningowe Koła 109.

/ 2 zdjęć


W trudnych warunkach atmosferycznych na jeziorze Kromszewickim rozegraliśmy zawody spinningowe z łodzi. Kilku kolegów ze względu na zdrowie i kiepską prognozę pogody zrezygnowało ze startu. Początkowo był przelotny deszcz i dość umiarkowany wiatr. Wraz z upływem czasu wiatr się zaczął bardzo nasilać. Większość wędkujących w tych warunkach przedwcześnie zakończyło rywalizację. Prawdopodobnie załamanie pogody było też jedną z przyczyn słabego żerowania okonia. Tylko Marek Grzybowski podjął własciwą decyzję odnośnie wyboru łowiska i odniósł sukces. Zawody trwały 5 godz.
Wyniki :
1. Marek Grzybowski - Mistrz Koła 600 pkt.
2. Przemek Saczuk, Tomek Rusinkiewicz i Stanisław Saczuk zaliczyli po 1 rybie w tym samym przedziałe punktowym i zajęli wspólnie 2 miejsce.
Po otwarciu zawodów i przedstawieniu dzisiejszego regulaminu oraz zwróceniu uwagi na zachowanie bezpieczeństwa zawodnicy otrzymali II śniadanie. Po zawodach na startujących czekał gorący, pachnący i pożywny posiłek : kasza, karkówka w sosie grzybowym, ogórek oraz gorące napoje. Obiad przygotowała kol. Ela Grzybowska - Skarbnik Koła.
Nastepne rywalizacja już 11.11. br. na Skrwie o puchar firmy "WIATRPOL" Romka Cieślaka rozgrywanego w ramach miejskich obchodów Dnia Niepodległości.
Pierwotnie zawody były planowane na dzień 10.10. kiedy była wspaniała pogoda. Jednak w przyczyn nie zależnych od organizatora zostały przełożone na listopad.
W załączeniu zdjęcie z 10.10. - super pogoda.

 


4.8
Oceń
(4 głosów)

 

Mistrzostwa spinningowe Koła 109. - opinie i komentarze

skomentuj ten artykuł