Mistrzostwa Spinningowe Koła 109 Kutno

/ 11 zdjęć


Nasz Patron, św. Zenon z Werony znowu zapewnił nam  ładną pogodę na rozgrywane Spinningowe Mistrzostwa Koła o puchar Starosty Kutnowskiego. Dzień był prawie bezwietrzny, a przez długie okresy słoneczny. W dniu 6.11. spotkaliśmy się na jeziorze Kromszewickim wchodzącym w skład Gospodarstwa Rybackiego we Włocławku. Po rannej odprawie kilka łodzi pomknęło na upatrzone z góry przez wędkujących miejscówki. Łowiono tylko okonie, które nie porażały wielkością. Po 4,5 godz. zmaganiach sędziowie przystąpili do pomiaru złowionych ryb i ustaleniu końcowej kolejności. Startowało 12 zawodników, 9 zgłosiło ryby do komisji sędziowskiej. W między czasie dotarł Starosta Kutnowski pan Krzysztof Debich i rzecznik prasowy starostwa pan Jacek Saramonowicz na ceremonię wręczenia trofeów i nagród ufundowanych przez Starostwo Powiatowe w Kutnie.
I miejsce kol. Mikołaj Derej – 630 pkt.
II – kol. Radosław Różycki – 280 pkt.
III – kol. Krzysztof Zdziarski i kol. Szymon Błaszczyk po 220 pkt.
Zawody wchodzą w skład zawodów wliczanych do „Grand Prix’16” na najlepszego wędkarza Koła Nr 109 PZW „METALURG” w Kutnie, a czołówka tej klasyfikacji przedstawia się następująco ;
Kol. Szymon Błaszczyk – 138 pkt.
Kol. Przemysław Saczuk – 133 pkt.
Kol. Jan Błaszczyk – 112 pkt.
Kol. Radosław Różycki – 107 pkt.
Kol. Mikołaj Derej – 102 pkt.
Kol. Jarosław Koliński – 96 pkt.
W dniu 27.11. są planowane ostatnie zawody wchodzące do tej klasyfikacji. Będą to tradycyjne zawody wigilijne Koła i zostaną zorganizowane przez kol. Romana Cieślaka o puchar firmy „WIATRPOL” Karolew.
 

 


0
Oceń
(0 głosów)

 

Mistrzostwa Spinningowe Koła 109 Kutno - opinie i komentarze

skomentuj ten artykuł