Mistrzostwa Spławikowe koła 082 Gryf Żukowo 2014

/ 2 zdjęć


W deszczowy, niedzielny poranek 11.05.2014 wędkarze z koła "Gryf" Żukowo, stawili się na brzegiem jeziora Tuchomskiego, zebrała nie nawet spora grupka chętnych do wędkowania -34 seniorów i 6 juniorów. Rano po przypomnieniu regulaminu i wylosowaniu stanowisk zawodnicy rozeszli się na stanowiska, o 6.30 po sygnale z trąby wędki poszły w ruch, ale już po krótkiej chwili okazało się że nie będzie łatwo, pogoda nas nie rozpieszczała padało,padało i padało a ryby jak na złość zupełnie nie chciały współpracować nawet z największymi wyjadaczami z naszego koła. Zasada była taka ryba co pół godziny albo rzadziej,jednak to prawda wędkarstwo to sport dla wytrwałych. Gdy zbliżał się koniec zawodów zaczęły się częstsze brania ale ziąb jaki panował nad wodą spowodował że każdy czekał z utęsknieniem na zakończenie.
Po zejściu ze stanowisk i zważeniu cudem złowionych ryb wędkarze posilili się ciepłym posiłkiem a sędziowie zawodów skrupulatnie liczyli punkty, i wreszcie wyszło słońce na ogłoszenie wyników.
Juniorzy.

1 Kamil Pionk
2 Paweł Pionk
3 Kacper DampsSeniorzy.

1 Mirosław Zimmermann
2 Tomasz Gorlikowski
3 Rafał Dzierzgowski
4 Wojciech Bigos
5 Marek Klimkowski


Szczęśliwcy odebrali dyplomy i bony ufundowane przez nasze koło do sklepu wędkarskiego w Żukowie, była też nagroda za największą rybę od Sklepu Wędkarskiego też z Żukowa, kołowrotek wygrał kolega Wojciech Bigus.


ps. Reszta zdjęć w galerii na stronie.


 


5
Oceń
(6 głosów)

 

Mistrzostwa Spławikowe koła 082 Gryf Żukowo 2014 - opinie i komentarze

skomentuj ten artykuł