Zaloguj się do konta

Mistrzostwo Koła Sochaczew-Miasto-2007

W zawodach o mistrzostwo Koła Sochaczew-Miasto w dniu 20-go maja 2007r. które rozegrane zostały na zbiorniku „Zalew Boryszew”wzięło udział 8 zawodników.
Mistrzem Koła Sochaczew-Miasto w roku 2007 został prezes koła Marek Dobrowolski, który osiągnął wynik1066pkt.
Pierwszym Vice mistrzem Koła z wynikiem 426 pkt. został Mariusz Wit czak, natomiast drugim Vice mistrzem Koła z wynikiem 414 pkt. został Artur Skrzypkowski.

Mistrzowie otrzymali z rąk prezesa d/s. sportu Ryszarda Nowakowskiego piękne puchary , medale i dyplomy co widzimy na poniższych zdjęciach

Natomiast w zawodach towarzyskich juniorów i kadetów które odbyły się równolegle na tym samym zbiorniku uczestniczyło trzech zawodników i tak najlepszy okazał się Mikulski Tomasz który, uzyskał wynik 352 pkt. Na drugim miejscu z wynikiem 294 pkt. uplasował się Trzos Bartłomiej, oraz trzeci najmłodszy z młodej grupy Offerczak Adam osiągnął wynik 64 pkt.

Więcej zdjęć z zawodów jest dostępnych w galerii.