Mistrzostwo spinningu Metalurg Kutno 2014

/ 12 zdjęć


Kolega Janek Błaszczyk wraz z synem Szymonem zorganizowali i dofinansowali ostatnie w tym roku zawody rangi mistrzostw Koła. W piękny niedzielny poranek w stanicach w Kromszewicach stawili się uczestnicy tych zmagań. Po powitaniu przez organizatora zawody otworzył Prezes Koła i przekazał pałeczkę sędziemu głównemu kol. Zbigniewowi Kowalskiemu. Następuje przypomnieniu regulaminu, zasad bezpiecznego wędkowania z łodzi. Każdy uczestnik jest wyposażony w sprzęt ratunkowy oraz przybory do wyczepienia złowionych ryb. Następuje start do zawodów. Łodzie tylko z napędem wiosłowym mkną na z góry upatrzone pozycje. Sędzia również wypływa aby czuwać nad bezpieczeństwem zawodników i prawidłowym przebiegiem zawodów. Pięciogodzinna tura szybko mija i następuje czas obliczania wyników. Ponieważ sędzia ma duże doświadczenie wszystko przebiega sprawnie. W tym czasie organizatorzy zapraszają na przygotowany posiłek.
Wyniki mistrzostw :
1. Kol. Szymon Błaszczyk – 1.200 pkt.
2. Kol. Mikołaj Derej – 1.080 pkt.
3. Kol. Marek Grzybowski – 860 pkt.
4. Kol. Jan Błaszczyk – 680 pkt.
5. Kol. Stanisław Saczuk – 550 pkt.
6. Kol. Mirosław Piątek – 470 pkt.
Największą rybę zawodów złowił kol. Szymon Błaszczyk – okoń 29,3 cm - zdobywając okazały puchar Prezesa Koła.. Sponsor wręczył puchary i nagrody oraz zaprosił na wspólny posiłek: flaki i golonka
Klasyfikacja GP’14 po sześciu rundach :
1. Kol. Błaszczyk Szymon i Derej Mikołaj – 112 pkt.
3. Kol. Koliński Jarosław– 104 pkt.
4. Kol. Saczuk Stanisław – 91 pkt.
5. Kol. Marek Grzybowski 89 pkt.
6. Kol. Saczuk Przemysław – 88 pkt.
Ostatnimi zawodami liczonymi do klasyfikacji wędkarza roku będą zawody wigilijne organizowane przez firmę „WIATRPOL” Karolew Romana Cieślaka.

 


5
Oceń
(1 głosów)

 

Mistrzostwo spinningu Metalurg Kutno 2014 - opinie i komentarze

skomentuj ten artykuł