Zaloguj się do konta

Mistrzowie Szkółki w 2014


Podsumowując zawody Szkółki Wędkarskiej, które odbyły się dnia 
6.07.2014r. nad jeziorem Oszczywilk w miejscowości Gajewo.Zbiórka
zawodników o godzinie 8.00. Na wstępie kilka słów o zasadach i
regulaminie APR.Następnie losowanie stanowisk i o godzinie 9.00
rozpoczęcie zawodów.Zawody odbyły się  w jednej turze trzy
godzinnej.Frekwencja była  jak to bywa w wakacje ,jedni wyjechali na
wakacie lub na obóz,ale pozostali stawili się by walczyć o miano mistrza
szkółki wędkarskiej.W tym roku rywalizowano w trzech kategoriach
wiekowych,dziewczynki,kadeci i juniorzy.Tą zmianę zawdzięczamy naszym
sponsorom,którzy w tym roku wspierają nas finansowo i nie tylko.Dlatego
mogliśmy zakupić puchary i nagrody w trzech kategoriach wiekowych.W
ubiegłych latach był jeden puchar i skromne nagrody dla wszystkich
uczestników zawodów.Nie braliśmy pod uwagę różnicy wiekowej ze względu na
środki finansowe, jakie mieliśmy do dyspozycji na szkółkę W tym roku
jest inaczej, dzięki naszym darczyńcom.Każda grupa rywalizowała w swoim
przedziale wiekowym,pogodę mieliśmy wymarzoną do wędkowania.
 Ryby pięknie żerowały,atmosfera i humory dopisywały też.Jestem pełen 
podziwu i wytrwałości najmłodszej uczestniczki tych zawodów 8 letniej Klaudii,która
łowiła ryby z dużym zawzięciem.Wielkie gratulacje i serdeczne
podziękowania dla opiekunów jak i rodziców,którzy wspierali swoje
pociechy.Podsumowując zawody,mogę pogratulować wszystkim którzy zajęli
się jego przygotowaniem oraz sprawnym przeprowadzeniem.

Oto wyniki tych zawodów:

W kategorii kadet młodszy dziewczynki

1.Kowalik Karolina. (825.pkt.)


W kategorii kadet starszy chłopcy

1.Faleński Adrian. (670.pkt.)

2. Małkiewicz Bartek. (635.pkt.)

3. Dunajski Damian. (20.pkt.)


W kategorii junior młodszy chłopcy

1.Wołk Wołkow Damian. (1090.pkt.)

2. Wołk Wołkow Mateusz. (550.pkt.)

3. Dunajski Dawid. (260.pkt.) (największa ryba leszcz 19.cm.)

Zakończeniem zawodów było wręczenie nagród rzeczowych w postaci sprzętu wędkarskiego. Za pierwsze miejsca w każdej kategorii był też puchar.Mam nadzieję że wszyscy byli zadowoleni z zawodów i nagród które zostały ufundowane przez naszych sponsorów.

Wielkie podziękowania należą się naszyn sponsorom:

p.Marcinkowskim.(iglaki,krzewy ozdobne,rośliny szczepione,byliny róże. Szychowo.)

p.Chmielewskim.(Sklep zoologiczno wędkarski MILA.Kowalewo)

p.Kaznowskim.(Kowalewo)

p.Dunajskim.(Warsztat samochodowo- lakierniczy. Martyniec)

Sklep sportowo-wędkarski.( RELAX.Golub Dobrzyń)

p.Kamil,Krzysztof i Karol Motycki (Warsztat samochodowy.Kowalewo.)

Chcę podziękować również paniom Ewie i Sylwi za pomoc w przyrządzeniu posiłku dla wszystkich uczestników tych zawodów,jak również kolegom z naszego koła za pomoc.W imieniu dzieciaków i swoim dziękuję wszystkim.Ponieważ że zostały nam jeszcze nagrody.Planujemy jeszcze zawody przed rozpoczęciem roku szkolnego o terminie zawodów powiadomimy wszystkich osobiście.Do zobaczenia nad wodą.



Opinie (0)

Nie ma jeszcze komentarzy do tego artykułu.

Czytaj więcej