Mistrzowskie łowy z wędziskami Bluebird Robinson


Korkowa rękojeść, dobrej jakości uchwyty kołowrotka oraz przelotki klasy TS – to tylko niektóre cechy wędzisk Robinsona z najnowszej, uniwersalnej serii - Bluebird. Sześć typów obejmujących 23 modele wędzisk zbudowanych z węgla IM8 spełni oczekiwania nawet najbardziej wybrednych wędkarzy. Bez problemu dobierzesz odpowiednią wędkę do ciężkiego łowienia na Warcie czy np. lekkiego spinningu na Zalewie Żywieckim...


/ Tekst sponsorowany przez firmę Robinson /Wędki z najnowszej serii Bluebird zostały bardzo starannie opracowane pod względem długości, ciężaru wyrzutu i użytych komponentów. Efektem prac są wytrzymałe, uniwersalne i wygodne wędziska, które bez problemu przewieziesz na łowisko rowerem, motocyklem czy w nawet w podręcznym plecaku pociągiem. W swojej ofercie mamy spinningi, gruntówki, karpiówki, spławikówki oraz specjalistyczne wędziska Extender.


Spin
Kompleksowa oferta dla spinningistów składająca się z sześciu modeli o krótkim składzie. Doskonałe do połowu z łodzi, jak i z brzegu, a także przy łowieniu na żywca. Można je także stosować jako spławikówki i gruntówki. Pierwsze trzy modele skierowane są do miłośników lekkiego łowienia okoni, szczupaków, jazi czy kleni. Zwolennikom „mocnych wrażeń” polecamy kolejne trzy modele, na które z powodzeniem można stosować cięższe przynęty do połowu sandaczy, szczupaków, boleni, sumów i innych większych drapieżników.


Carp
Krótki skład, korkowa rękojeść i ceramiczne przelotki idealne do połowu dużych karpi. W ofercie cztery modele siedmio- i ośmioczęściowe.


T Carp
Cztery typy sześcioczęściowych wędzisk z długim składem o długości o długości 3,6 – 3,9 m. Modele wyróżniają się dłuższą, korkową rękojeścią, wysokiej jakości elementy oraz dobre wyważenie zwiększają komfort łowienia i zapewniają pewny hol ryby.


Match
Lekkość i smukłość, to cechy czterech modeli matchówek. Możliwość dalekich wyrzutów zapewniają dobra jakość i rozmieszczenie przelotek.


Float
To propozycja dla miłośników połowu białej ryby na wodach stojących i w rzekach. Długie, ale lekkie cztero- i pięciosekcyjne wędziska pozwalają łowić ze średnim i ciężkim zestawem spławikowym i gruntowym.


Extender
Wędzisko o szczególnie ciekawej konstrukcji, które w pełni docenicie już po pierwszym wędkowaniu. Bardzo lekkie, pięciosekcyjne węglowe wędzisko z rękojeścią i uchwytem kołowrotka typu Bolognese, przeznaczone jest do metody spławikowej. Specyficzna budowa jest niezwykle cenna przy łowieniu z brzegu. Wszystko za sprawą dwóch dolnych sekcji, które można wysuwać zatrzymując je w dowolnym położeniu. Dzięki temu, to 45,8-metrowe wędzisko może być krótsze nawet o 2 m!


/ Tekst sponsorowany przez firmę Robinson /

 


4.6
Oceń
(45 głosów)

 

Ocena sprzętu (ocen: 0)