Mistrzowskie spławiki nad Zalewem

/ 1 komentarzy / 9 zdjęć

Trudne warunki pogodowe jakie panowały w niedzielę 22.06. nie odstraszyły młodych wędkarzy i kobiet z nad zalewu Koszyce II w Pile. Tam zostały rozegrane Mistrzostwa Okręgu Nadnoteckiego Kadetów, Juniorów i Kobiet. W zawodach startowało troje naszych wędkarzy i zakończyły się dla naszego Koła dużym sukcesem. W kategorii pań, gdzie startowało sześć zawodniczek kol. Regina Szymaś, której trenerem był Błaszczyk Jarosław ,zajęła czwarte miejsce z wynikiem 7 pkt. sektorowych, 375 i 1485g. W kategorii kadetów, łowiący od dwóch tygodni Oskar Zieliński zajął też czwarte miejsce na 13 startujących ,7 pkt sektorowych, waga 975 i 955g. Trenerem i opiekunem Oskara był Daszkiewicz Sebastian. Junior Filip Godlewski powtórzył ubiegłoroczny sukces z wynikiem 2 pkt. sektorowych , waga 2515 i 2605 został wśród 14 startujących Mistrzem Okręgu . Trenerem i opiekunem Filipa był Błaszczyk Henryk. Mistrzostwa zostały rozegrane w dwóch turach po dwie godziny. Na haczyki czepiały się głównie płoteczki i leszczyki . Zwycięzcy zostali nagrodzeni medalami i pucharami.

4.2
Oceń
(5 głosów)

Mistrzowskie spławiki nad Zalewem - opinie i komentarze

rychter56rychter56
0
Wielkie gratulacje dla całej ekipy naszego koła,niestety koszty rosną a pogoda faktycznie pod psem.Tak trzymać,gratuluję prezes koła. (2014-06-26 21:27)