Zaloguj się do konta

Zawody o Puchar Koszyc 12.09.2015r zalew Koszyce II w Pile.

Tylko czternastu młodych wędkarzy spławikowych, w tym dwie dziewczyny, przystąpiło do szóstej, ostatniej rundy Grand Prix  ON PZW w Pile juniorów . Zawody o Puchar Koszyc rozegrane zostały w sobotę 12.09.2015r na zalewie Koszyce II w Pile. W zawodach udział wzięło dwóch juniorów z naszego Koła. Dawid Hebel wynikiem 2485g zajął trzecie miejsce, a Filip Godlewski był siódmy z wynikiem 1240g. Dla Filipa były to ostatnie zawody w kategorii juniorów, za rok powitamy Go w kategorii seniorów. Po wręczeniu pucharów dla sześciu najlepszych i nagród dla dziesięciu juniorów organizatorzy przystąpili do podsumowania  całego cyklu. Po sześciu rundach pierwsze miejsce zajął nasz Filip Godlewski z wynikiem 13 pkt. Było to trzecie z rzędu Jego zwycięstwo  w Grand Prix Okręgu. Dawid Hebel z wynikiem 49 pkt zajął siódme miejsce. Sześciu najlepszych otrzymało puchary, a dziesięciu nagrody. Puchar i medal Filipowi wręczał Jego opiekun i trener, członek Komisji Młodzieżowej, członek Zarządu  ON PZW kol. Błaszczyk Henryk. Organizatorem całego cyklu i fundatorem nagród ,pucharów i medali była Komisja Młodzieżowa ON PZW w Pile.