Młodzieżowe Grand Prix Kół Kleń i Lutomiersk


O co chodzi z tym Młodzieżowym Grand Prix?

W tym roku przeprowadzimy cykl zawodów dla młodych wędkarzy pod nazwą MGPK.
Najczęściej i to niezawsze Koła raz w roku organizują zawody dla dzieci z okazji ich święta 1 czerwca.Nasze Koła natomiast rozbudowały tą ofertę dając możliwość udziału w zawodach siedem razy. Tworzące jeden cykl ale każda tura jest niezależna .Propozycja jest skierowana do dzieci w wieku 10-16 dla początkujących ,ale już świadomych że chcą łowić i mają zamiar rozwijać swoje hobby.

Mamy nadzieję że przyszłości będą reprezentować siebie i swoje Koła na arenie co najmniej okręgowej.

Co do samych zawodów uspakajam rodziców ,spotkania te mają mieć charakter szkoleniowy, bez obaw o jakieś zawiłe regulaminy wszystko z czasem stanie się proste.Potrzebny sprzęt ? Głównie będą łowić metodą spławikową najlepiej sprawdzi się wędka typu bat 5-6 m ,może być wędka z kołowrotkiem , co kto ma.Liczy się udział ,a wprawy ma nabierać właśnie przy takich okazjach .Nie czekajmy że za mały ,za młody nie szukajmy wymówek .Jest takie powiedzenie wśród wyczynowców "pierwsze trzy sezony zapomnij o podium" u nas jest górna bariera 16lat i trudno nazwać nastolatka stary wyga .Szanse ma każdy ,a przegrywa ten co zostanie w domu.

Dzieci mają łowić ,opiekunowie mogą pomagać i doradzać chodzi o dobrą zabawę, czas spędzony razem na świeżym powietrzu z lekkim zacięciem sportowym. Odrobina rywalizacji tylko doda smaczku całej imprezie.Przed każdymi zawodami będzie podany osobny komunikat zawierający więcej szczegółów godziny itp.Wszelkie pytania proszę kierować na e-mail pzwklen@interia.pl .

Dzięki sponsorowi - właścicielowi firmy Match Pro powstała niebywała pula nagród głównych ok.1500 zł.
Na każdych zawodach uczestnik dostanie(za sam udział)przydatne akcesoria wędkarskie ,a zwycięzcy poszczególnych zawodów otrzymają medale ,dyplomy.

Regulamin znajdziemy (tutaj)


Zapraszamy


Marek Owczarz

V-ce prezes d/s sportu

Autor tekstu:  Marek Owczarz

 


5
Oceń
(5 głosów)

 

Młodzieżowe Grand Prix Kół Kleń i Lutomiersk - opinie i komentarze

skomentuj ten artykuł