Mój kamrat Hajnel

/ 3 komentarzy / 3 zdjęć


 HAJNEL ??\"? kto to taki ,ot pytanie ,zależy kogo spytać bo prawda taka że chyba on sam do końca nie wie kim jest,Bo jest wszystkim po trochu ale przede wszystkim wspaniałym kompanem... a jak by wygladała by taka uliczna tu w Siemianowicach sonda? to prawdopodabnie byłoby tak...
KIM JEST HAJNEL ? pani/pana zdaniem ?
-to chyba ten Wędkarz
-muzyk-basista
-emeryt,górnik
-fotograf,blogier
-to jakiś polityk
-znany majsterkowicz
-piwosz
-wędkarz
-fotograf i redaktor gazety
-grzybiarz
-chodowca owczarków niemieckich
-wędkarz......
-felietonista
 Ot to taka krótka charakterystyka Henia,mojego kompana licznych wypadów na rybki i nie tylko..
 Nieraz dochodzi między nami do ostrych spięć bo nasze poglądy są skrajnie różne zwłaszcza jak chodzi o sprawy światopoglądowe , politykę itp. ot taka woda i ogień ale łączy nas miłość do przyrody,wędkarstwo i majsterkowanie no i czasem wspólnie wypity browarek przy długiej dyskusji oczywiście zawsze w tle musi być konkretna muza i to raczej ta niszowa.
Czego ów jegomość nie dotknie zamienia się w dzieło sztuki;spławiki,blaszki,ciężarki to tylko kilka jego \" flagowych wyrobów\"bo dodać by należało koszyczki,sygnalizatory no i zanętowe mikstury - najczęściej bardzo skuteczne i bardzo często z tego dobrostanu korzystam a nie robił bym tego gdyby owe wyroby i mikstury nie były skuteczne.
Heniek podobnie jak ja skupił się zwłaszcza ostatnio na stawach tzw.dzikich ,zarośniętych
i ...(podobno)BEZRYBNYCH !!! :-)
Kilka wspólnych wypraw w tym sezonie mamy już za sobą i z kilkanaście jeszcze przed nami (spin) ale za każdym razem czy to udając sie na łowisko czy tez wracajac wzrok wbity w ziemie bo tam leżą \"skarby\" : piórka krukowatych,kawałki kory ,twardy jednolity styropian , stare sztućce czy baterie płaskie (doskonały materiał na blaszki)czy nawet niepiszący długopis (sprężynka i pusty wkład ) może sie przydać !
 Ja mam dostęp do klei ,farb ,materiałów ściernych i paru innych rzeczy a Hajnel ma czas no i swoją DREWUTNIE,sprawne ręce no i troszkę elektronarzędzi a przede wszystkim talent TALENT ! tak że w \"niewyjściowe wieczory przy browarku \"ów złom zamienia się w całkiem użyteczny sprzęcik a chyba nie ma wiekszej satysfakcji jak rybka złowiona na sprzęt MADE IN : JO & HAJNEL :-)
 Ale to tylko część bo tu muszę dodać że już na wspólnym wypadzie to unikamy kontrowersyjnych tematów i każdy taki wypadzik ,nawet (bezrybny) jest niezapomniany i to miedzy innymi dzięki fotom Hajnela -każdemu życzę takiego kumpla :-)
 P.S.mam nadzieję że w końcu namówię go do założenia swojego konta a jak nie to sam mu założę dając namiary bo człek to szlachetny i wartościowy choć nieraz kontrowersyjny ale idealny jest chyba tylko ten nad nami

 


4.7
Oceń
(16 głosów)

 

Mój kamrat Hajnel - opinie i komentarze

Piotr 100574Piotr 100574
+1
*****,pozdrawiam (2015-09-05 17:28)
krisbeerkrisbeer
+1
Ja nie wyobrażam sobie wypadów na ryby bez moich kamratów. Ciekawe jak długo młody z nami wytrzyma?. Wy macie swoją drewutnię a my zimą zasiadamy w mojej świątyni (kilkumetrowy pokoik przy garażu) i robimy woblery, choć jak czytam takie wpisy to mam coraz większą ochotę zabrać się za spławiki. Tak jak Piszesz złapać coś na sprzęt własnej roboty to świetna sparwa Pozdrowienia dla Hajnela. (2015-09-07 08:45)
pstrag222pstrag222
+1
***** (2015-09-07 19:01)

skomentuj ten artykuł