Zaloguj się do konta

Mój największy pasiak

Witam.
Kilka dni temu wybrałem się z żoną i dzieckiem nad znajomy stawek trochę pomoczyć kija.
po wypakowaniu wszystkiego, a było tego trochę bo żona złamała nogę więc wszystko na mojej głowie. Rozłożyłem spining i do dzieła.

Na początek czerwony twisterek z brokatem przynosi około 20 cm okonia. no ładnie jak na pierwszy rzut. zmiana na perłowy twister ok 7 cm przynosi efekt w postaci dwóch większych okoni. Największy z nich miał 27,5 cm co jest moim rekordem jeśli chodzi o okonia. Drugi był trochę mniejszy. do tego doszło jeszcze trochę pasiastej drobnicy. Na tym brania okoni ustały.

Dowiązałem więc wolframowy przypon + obrotówka effzet nr 3 w żółto czarne paski i polujemy na szczupaka. miałem jedno branie ale ryba się wypięła. szacunkowo szczupaczek miał około 60 cm. Wszystkie ryby wróciły do wody oprócz tego największego, który zahaczył się bardzo mocno i wykrwawił w siatce.

Opinie (3)

marcino

Ładne okonki pogratulować 5 fajnie że odzyskały wolność podrosną i znów się znimi spotkasz ja ostatnio złowiłem szczupaka 43 cm i wypuszczam a facet łowiący obok co ja robie przecież jest już do wzięcia wytłumaczyłem że brak wymiaru zdziwiony był czy zmieni się kiedyś to unas a populacja ryb jest coraz mniejsza pozdrawiam!!! [2009-09-18 07:46]

ayem

gratuluję !!! ja w ostatni weekend złowiłem okonia 32 cm to także mój rekord. [2009-09-21 16:41]

tomekd125

Gratuluje. Dobra pora na okonie.Ja wyciagnołem ostatnio 3 sztuki 33i34cm.wszystkie wruciły do matki natury.Pozdrawiam. [2009-09-22 22:03]

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze Internautów.

Czytaj więcej

Łowisko Tuszynek

ŁowiskoNa Łowisko Tuszynek wybraliśmy się w drugiej połowie lipca na k…