Zaloguj się do konta

Mikado Trython Tele-Carp 360 180

Witam po raz kolejny wszystkich miłośników wędkarstwa :-).

Dziś chciałbym opisać mój sprzęt na metodę gruntową. Na łowienie tą metodą zastanawiałem się od jakiegoś czasu, a mianowicie od wiosny aż do wakacji,i w końcu pod koniec lipca zakupiłem swoją pierwszą wędkę Mikado Trython Tele-Carp 360,długość 3,6m,a c.w. do 180g,natomiast waga wędziska beż kołowrotka to 509 gram.Wędkę zakupiłem oczywiście na allegro za około 75 zł z przesyłką.
Kiedy listonosz przyniósł mi upragnioną :-) przesyłkę od razu zabrałem się do rozpakowania.
Ogromne było moje zdziwienia kiedy ujrzałem ten piękny kij,nie mogłem wręcz uwierzyć na jego wykończenie,dla mnie po prostu BOMBA :-).
Po zakupieniu tej wędeczki nadszedł czas na zakup do niej kołowrotka,ale z tym nie miałem problemu,ponieważ wybór kręciołka padł wcześniej i jest to York Sea Game JK 6000.
Pewnie zastanawiacie się kurcze po co on kupił kołowrotek morski skoro wybór jest przeogromny innych kołowrotków ???. Już wam odpowiadam :-), dlatego go zakupiłem gdyż uznałem że świetnie będzie pasował do tej wędeczki i miałem racje oczywiście jest przez to o wiele cięższy kij ale tak miało być,po prostu chciałem mieć porządny sprzęt na grunt.
Pierwszy test sprzęciku odbył się w Sierpniu,ale niestety jak na razie nie udało mi się nic złapać, mam nadzieje że przyszły sezon będzie o niebo lepszy :-)))))).

Podsumowując

Jeśli szukacie dobrej wędki do metody gruntowej za niewielkie pieniądze serdecznie polecam mikado Trython Tele - Carp 360 :-))))))))))))

Pozdrawiam Krzysztof

Opinie (3)

kamil11269

dobry wpis, zostawiam 5 [2012-10-30 14:19]

MateuszR86

Coś w tym jest że do Trythonów pasują Yorki :). [2012-10-31 11:38]

użytkownik

Sprzęt nawet fajny ale jak na tą kategorie cenową ponieważ ja np. wolał bym dołożyć do niego kilkaset złotych i kupić jakiś konkret. Pozdrawiam i życzę sukcesów w wędkarstwie. Boczny Trok [2014-07-20 15:46]

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze Internautów.

Czytaj więcej