Mój sprzęt spinningowy.

/ 2 komentarzy / 2 zdjęć


Kolejny wypad w te same miejscówki. Mamy kilka pomysłów nad udaniem się gdzieś dalej. W tym artykule opiszę sprzęt, na którym łowię te wszystkie okonie, szczupaki i inne ryby naszych kochanych wód. Arsenał jak na młodego chłopaka jakim jestem ja jest dosyć dobry.

Wędzisko, które opisze jest Jaxon Varis Zet. „Chudziutki” kijek, który sprawdzi się na niejednej wodzie w naszym pięknym kraju. Pierwsze wrażenie, wędzisko jest wykonane z pełnego włókna węglowego.

Dane techniczne wędziska Jaxon Varis Zet:

Długość:220 cm
Ciężar wyrzutu:5-20 g
Długość transportowa:110 cm
Ilość części:2
Waga: 158g


Wędka jest idealnie dostosowana do ręki, na to narzekać nie można. Koszt też nie jest wysoki, bo za ten kijek zapłaciłem ok. 150 złotych. Jeżeli chodzi o wady i zalety, największą zaletą i przyjemnością dla oka jest smukły blank oraz przerywany dolnik. Ręka nie męczy się podczas łowienia o to mi głównie chodziło. Dodatkowo wędka posiada zapinkę bądź uchwyt na przynętę w dolnej części.
Jeśli chodzi o wady to takowych nie widzę, być może są nie wiem.

Kołowrotek to Robinson Perfect FD 209. Posiada on 9 łożysk, w tym jedno oporowe. Póki co nie narzekam na pracę tego młynka. Świetny dźwięk przy holu jakiejś dużej ryby, do tego przedni, bardzo precyzyjny hamulec, który pomaga przy wyciąganiu sporych okazów. Wyciągając wady i zalety, nie mogę się do niego przyczepić, jest taki jak być powinien. Szczerze polecam ten kołowrotek. Cenowo też nie jest źle wydałem 141 złotych. Moją największą rybą jest złowiony w ubiegłym roku Jaź 43 cm. Właśnie dzięki temu młynkowi wyciągnąłem go. Przechodząc do podsumowania, polecam taki zestaw wszystkim początkującym spinningistą.

Jeśli spodobał ci się opis i recenzja zostaw komentarz oraz ocenę na dole, dziękuję!
Do zobaczenia nad wodą!

 


4
Oceń
(7 głosów)

 

Mój sprzęt spinningowy. - opinie i komentarze

Jakub WośJakub Woś
0
Robinson Perfect to świetny budżetowy młynek. Tu się zgodzę. (2018-06-05 14:40)
hubis16hubis16
0
Cieszę sie z takie sprzętu moze nie jakaś wysoka półka ale ważne ze jest (2018-06-06 18:29)

skomentuj ten artykuł