Mój zestaw Robinson dla początkującego wędkarza

/ 2 komentarzy / 3 zdjęć


Chciałbym wszystkim zaprezentowac moja propozycje zestawu spławikowego którym bez problemy możemy wyciągnąć jakiegoś karpika lub płoteczkę a dla szczęściarzy nawet amura.
Jesli chodzi o wędzisko proponowałbym ze wzgledów transportowych teleskop Robinson Carbo Mix Tele Float 3,6m 8-30g. Jest to kompozyt o krótkim składzie (długość transportowa 65 cm) przeznaczone do połowów na rzekach i wodach stojących. Kompozytowy blank jest odporny na uszkodzenia mechaniczne i cechuje się dużym zapasem mocy, co zostało wielokrotnie poddane weryfikacji w trakcie holu dużych ryb. Wędzisko doskonale sprawdza sie przy połowie płoci, leszczy, linów i wielu innych gatunków ryb.
Kołowrotek jaki zaproponuje do tego kija to Robinson Chester Match. jest to wysokiej klasy kołowrotek matchowy z aluminiową płytka szpula umożliwiającą daleki rzuty oraz podwójna wygodna przynajmniej dla mnie korbką. Do tego zestawu proponuje żyłke Robinson Tanaka o grubosci 0,18 mm. Jest to wytrzymała żyłka niewidoczna w wodzie o gładkiej powierzchni nie mająca pamieci. Spławik jaki polecam do tej metody połowu i który sam używam to Robinson o kodzie katalogowym 3U-18 a waga to juz od was zalezy

 


4.2
Oceń
(15 głosów)

 

Mój zestaw Robinson dla początkującego wędkarza - opinie i komentarze

u?ytkownik75617u?ytkownik75617
0
Sprawdziłeś ten sprzęt ? chyba nie bo byś dał swoje zdięcia więc nie pisz jak nie sprawdziłeś (2012-10-19 14:37)
kamil11269kamil11269
0
ty go w ogóle posiadasz? ja nie piszę nic na TEN KONKURS, PONIEWAŻ NIE MAM NIESTETY NIC Z ROBINSONA, bo sklep w którym kupuję nie ma produktów tej firmy (2012-10-19 18:30)

skomentuj ten artykuł