Moje zawody z lat ubiegłych

/ 2 komentarzy / 9 zdjęć


To moje wspomnienia z byłych zawodów dla dzieci odbywających się na jeziorze Rusałka w Szczecinie gdzie byłem nie pokonany przez 8 razy z rzędu w dyscyplinie spławikowej .Obecnie gram w klubie piłkarskim KS> Arkonia na pozycji pomocnik prawy i napastnik i nie mam już czasu jeździć na ryby z tatą i nie wędkuję ,mam za to wspaniałe wspomnienia z tych imprez i pamiętam jak ocierałem łzy z powiek jak nie zdobyłem pucharu w wieku 6 lat a zająłem 4,5 6 miejsce .Jak to osiągnąłem to byłem bardzo dumny z siebie i z tego że pod okiem mego taty mogłem pogłębiać tajniki sztuki wędkarskiej i za to mu dziękuję i życzę moim kolegą ze szkółki wędkarskiej z koła Bulaj takich samych sukcesów i i tylu pucharów co ja mam Patryk a to moje foty .

 


4.8
Oceń
(19 głosów)

 

Moje zawody z lat ubiegłych - opinie i komentarze

marek-debickimarek-debicki
0
Miejmy nadzieję, że uda Ci się połączyć treningi piłkarskie z wędkarstwem, może nie koniecznie podczas zawodów, ale typowo rekreacyjnie. Pozdrawiam i *****pozostawiam, życząc szybkiego powrotu do wędkowania. (2014-06-23 13:51)
rysiek38rysiek38
0
Też mile wspominam zawody,kilkakrotnie najwyższe podium jako junior no i jaka duma! Tu dodam że nagrody jak na lata 80-te nie byle jakie bo np.zestaw spinningowy (kij,kołowrotek,żyłka) firmy ABU !!! lub np.aparat smiena (2014-06-29 21:58)

skomentuj ten artykuł