Zaloguj się do konta

MUCHA W RUCH

KOMUNIKAT
Ruszamy z zawodami wędkarskimi, na początek w dyscyplinie muchowej i spinningowej.
Stan epidemiczny nie został uchylony, ale stało się to z zakazem odbywania zgromadzeń. W ten sposób została otworzona droga do organizowania zawodów kameralnych, a nasze do takich należą. Będą to wyłącznie zawody towarzyskie, bowiem te zaliczane do klasyfikacji, ligowe, mistrzowskie, wymagają pełnego sezonu i co najmniej jednolitego podejścia do zagadnienia w całym Okręgu PZW. Więcej na ten temat jest w Komunikacie – decyzji Głównego Kapitanatu Sportowego z dnia 9 czerwca 2020 r., dostępnym na stronie internetowej Okręgu PZW Kraków. Otwieramy sezon 2020 w musze i spinningu. Spotykamy się dnia 20.06.2020 r. o godz. 7.00 na parkingu przy SZAŁASIE w Gdowie. Zachowujemy dystans 2 metrów kolega od kolegi, sędzia od zawodnika. Używamy maseczek, rękawiczek przy operowaniu dokumentami i zapominamy o cateringu. Obszarem naszych zmagań i poszukiwań wędkarskich będzie Raba od starego mostu drogowego w Gdowie do ujścia Stradomki. Granice stanowisk i dopuszczone do punktacji ryby ogłosi sędzia główny Marek Wiktor. On też dokona losowania stanowisk dla zawodników i przekaże do odbioru karty startowe. Muszkarze łowią na przynęty sztuczne osadzone na hakach bez zadziorowych lub pozbawionych zadzioru. Spinningiści także łowią na przynęty sztuczne uzbrojone w bez zadziorowy lub pozbawiony zadzioru haczyk z jednym ostrzem. Patrz ZEZWOLENIE na 2020 rok, § 7 pkt 3 lit. o.
Pamiętajmy o zachowaniu dystansu, szczególnie przy wpisywaniu się na listę startową, podejmowaniu karty startowej, zdawaniu karty startowej, odbieraniu medali i dyplomów. W wymienionych sytuacjach korzystamy z pośrednictwa stołu lub stołka oraz przy obiegu dokumentów posługujemy się rękawiczkami jednorazowego użytku, które już są w posiadaniu Koła.
Zarząd Koła Garnizonowego w Krakowie serdecznie zaprasza spinningistów i muszkarzy w dniu 20.06.2020 r. o godz. 7.00 na zbiórkę przy Szałasie w Gdowie.

Opinie (1)

adamm51

5 [2020-08-02 13:34]

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze Internautów.

Czytaj więcej

Święto samorządu

Z okazji Dnia Samorządu Terytorialnego wszystkim podejmującym codzienną…