Zaloguj się do konta

Musaga - główki jigowe najnowszej generacji

Miłośnicy spinningu mają powody do zadowolenia. Na rynek wkracza właśnie nowy producent i dystrybutor główek jigowych – firma Musaga. To główki wytwarzane na najwyższej jakości czarnych kutych japońskich hakach firmy SASAME. Bogatą ofertę firmy uzupełniają jedyne na rynku wkręcane główki jigowe ze sprężynką, umożliwiające stabilne utrzymanie wszelkich przynęt na miejscu. Tego unikatowego rozwiązania, opatentowanego przez firmę, nie znajdą Państwo u żadnego, innego producenta! A to wszystko za naprawdę, rozsądną cenę..
Kilka słów o nas
Firma MUSAGA, to zupełnie nowy na rynku wędkarskim producent i dystrybutor główek jigowych na najwyższej jakości czarnych kutych japońskich hakach firmy SASAME. Priorytetem naszej firmy jest ulepszanie i wdrażanie najnowszych i jak najbardziej praktycznych rozwiązań w spinningu. Wieloletnie doświadczenie oraz setki opinii wędkarzy zmotywowały nas do ulepszenia główki jigowej, która rozwiąże wszystkie dotychczasowe problemy z utrzymaniem przynęty na główce. Jako jedyni na rynku, produkujemy i wprowadzamy do obrotu wkręcane główki jigowe ze sprężynką. Zachowując odpowiednią technologię, zgodną z ideą produktu, nasza firma uzyskała ochronę patentową na swój wynalazek na terenie naszego kraju PL 202 954 B1 oraz pozostałej części Europy EP 1684576 (A1).
Patent polski
Patent europejski


Nasza oferta
W naszej ofercie znajdą Państwo klasyczne główki jigowe najwyższej jakości oraz opatentowane przez firmę MUSAGA główki jigowe wkręcane 'Hanibal'. Jako jedyne na świecie podczas wielokrotnego używania, zapewniają stabilne utrzymanie wszelkich przynęt gumowych na swoim miejscu, bez potrzeby ich poprawiania. Tym samym wyeliminują raz na zawsze jedyny jak dotąd skuteczny sposób, jakim było klejenie jednego zestawu na stałe.

Zobacz, jakie to proste:Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty!
Dostępne główki - www.musaga.pl

/ Tekst sponsorowany przez firmę Musaga /

Czytaj więcej