Na lina i karasia z nowościami Dragona !


- Zanęta LIN-KARAŚ zrobiła na mnie niesamowite wrażenie. Swoim zapachem, konsystencją, składem i co najważniejsze, skutecznością w wabieniu ryb, zasługuje na uwagę podczas letnich, jeziorowych połowów. Teraz częściej będę sięgał po mieszanki Dragona, wybierając się ze spławikówką bądź feederem. Polecam!

W poprzednim sezonie znalazłem mój przepis na sukces, kiedy to otrzymałem testową zanętę Dragon o aromacie marcepana. Już wtedy pierwszy kontakt z nowością Dragona przeszedł moje najśmielsze oczekiwania. Mieszanka została wprowadzona do stałej oferty jako - DRAGON Elite LIN-MARCEPAN. Nie pozostało mi więc nic innego jak i tym razem zaopatrzyć się w kilka opakowań „złotego środka”.

Maciej Przybylski, Kalisz


Zanęty Dragon bazują na zbilansowanych recepturach, uwzględniających zapotrzebowanie na energię i składniki odżywcze (białko, aminokwasy, tłuszcze, witaminy, związki mineralne). Wzbogacone zostały optymalną dawką aromatów i substancji regulujących procesy metaboliczne, dzięki czemu szybko wabią ryby z dalszych odległości i skutecznie utrzymują je w polu nęcenia. Znakomicie sprawdzą się w wodach o dużej presji wędkarskiej.

Frakcja oraz składniki smakowo-zapachowe dobrano pod kątem preferencji pokarmowych karpiowatych (linów i karasi) oraz wymagań typowych łowisk linowo-karasiowych. Dodatkowo komponenty poddano odpowiedniej obróbce, dzięki czemu podniesiono smak i aromat mieszanek. Zanęty wyprodukowano w 100% ze składników pochodzenia naturalnego, dzięki czemu są przyjazne środowisku. Nie powodują zakwaszenia łowiska i w pełni ulegają biodegradacji.Oferowane zanęty linowo-karasiowe ELITE:
1. Elite Lin, Karaś
2. Elite Lin Marcepan
3. Elite Karaś Czerwony

Wzbogacenie zanęty niewielką ilością przynęt (kukurydza, białe robaki, ochotka) i/lub zastosowanie atraktorów firmy Dragon, podniesie skuteczność połowu. Zanęty Elite są dostępne w opakowaniach 1 kg i 2,5 kg w atrakcyjnej cenie. To „Tajna Broń” na łowiskach linowo – karasiowych !Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą.


/ Tekst sponsorowany przez firmę Dragon /

 


4.1
Oceń
(32 głosów)