Nadchodzi Nowa Era.Okręg PZW Szczecin

/ 3 zdjęć


Zgodnie z zapowiedziami został zrealizowany kolejny projekt wykorzystania Funduszy Unijnych. Okręg PZW w szczecinie wspólnie z Lokalna Grupą Rybacką SIEJA zrealizował projekt doposażenia SSR w tym SSR Powiatu Stargardzkiego.
Przekazanie wyposażenia nastąpiło w dniu 08.05.2014 w siedzibie Okręgu PZW Szczecin. Sprzęt jaki został przekazany do wykorzystania przez straże rybackie to m.in. najnowsze urządzenia sonarowe Lowrance (dokładność odczytu pozwalająca rozpoznać zatopione linki i siatki kłusownicze), fotopułapki z natychmiastowym systemem alarmowym, Systemy monitoringu zdalnego, komputery do obsługi przekazanego sprzętu i systemów.
Jak wcześniej zapowiedzieliśmy sprzęt będzie wykorzystywany na większości naszych wód w zakresie umożliwiającym jego zastosowanie i ochronę. Z pewnością odbywało się to będzie w systemie rotacyjnym w newralgicznych miejscach.
Posiadanie wysokiej jakości sprzętu nie zwalnia jednak nas wędkarzy od zwracania uwagi na nieprawidłowości nad wodą jakich możemy być świadkami. To w naszym interesie jest byśmy napiętnowali wszelkie przejawy kłusownictwa.

 


5
Oceń
(6 głosów)

 

Nadchodzi Nowa Era.Okręg PZW Szczecin - opinie i komentarze

skomentuj ten artykuł