Nagrody za szybkie opłacenie składek rozdane

/ 2 komentarzy / 19 zdjęć


Na ten weekend czekało niemal trzystu wędkarzy. Były to osoby, które postanowiły opłacić „Kartę Wędkarską” do 15 marca b.r. Zgodnie z obietnicą, mieli oni szansę na wylosowanie cennych nagród, które zostały ufundowane przez Skarbnika Koła kol. Sławomira Pisarczyka. W ręce szczęśliwców miały trafić dwa kołowrotki oraz wędka firmy Shimano.

Losowanie odbyło się w ubiegłą sobotę w Gimnazjum Nr 1 w Ząbkach. Na miejscu pojawili się członkowie Zarządu Koła, którzy wystąpili w charakterze Komisji nadzorującej losowanie oraz uczniowie Szkółki Wędkarskiej „Piranie Ząbkowskie”, którzy to ciągnęli losy.

W składzie Komisji, znaleźli się:
 kol. Sławomir Pisarczyk
 kol. Robert Fabisiak,
 kol. Henryk Ołowski
 kol. Stanisław Ołowski
 kol. Leon Romanowski
 kol. Stefan Gołda

Po krótkich przygotowaniach, nastąpiło losowanie. Jako pierwsza do pojemnika z wszystkimi losami podeszła kol. Karolina Rykała. Los, który miała wyjąć, miał wskazać osobę, która otrzymać miała wędkę spinningową Shimano Catana. Szczęśliwcem okazał się kol. Sebastian Ołowski. Kolejny los został wyciągnięty przez kol. Radosława Fabisiaka. Na wylosowanej przez niego kartce widniało nazwisko kol. Adama Jabłońskiego. W jego ręce trafił kołowrotek Shimano Catana 4000. Jako ostatni, ale równie ważny i cenny los, wyciągnął kol. Mikołaj Zieliński, dzięki któremu kołowrotek Shimano Catana 2500 trafił do kol. Dariusza Zadrożnego.

Szczęśliwcy, w obecności wszystkich zebranych zostali poinformowani telefonicznie o wynikach losowania. W ich głosie można było usłyszeć nie tylko zaskoczenie, ale i radość. W końcu nie każdego dnia można otrzymać markowy sprzęt w zamian za to, że się opłaca „Kartę Wędkarską”. W tym przypadku, wystarczyło jedynie dokonać opłaty nieco wcześniej.

Sprzęt został odebrany w innym terminie. Szczęśliwcom gratulujemy!

 


5
Oceń
(10 głosów)

 

Nagrody za szybkie opłacenie składek rozdane - opinie i komentarze

kamil11269kamil11269
0
Szkoda, że u mnie takie losowania się nie odbywają. Pozdrawiam i pozostawiam ***** (2013-03-21 14:21)
Filipo480Filipo480
0
Też bym chciał takie losowania. Za wpis *****:D (2013-03-28 17:40)

skomentuj ten artykuł