Najlepsze filmy w konkursie Graff'a

/ 6 komentarzy

Czas pożegnać wakacje definitywnie. Ostatnie ich wspomnienie to Wakacyjny konkurs Graff"a. Trzeba przyznać, że był to chyba najtrudniejszy nasz konkurs w ostatnim czasie. Wymagał od uczestników sprzętu, rekwizytu, umiejętności i czasu. Ale nagrody też są bardzo cenne. A są nimi wartościowe bony na zakup doskonałej jakościowo odzieży outdoorowej, ufundowane przez producenta – firmę Graff.

Do walki stanęło pięciu śmiałków i pięć obrazów promujących produkty Graffa. Różne techniki, różne scenariusze ale szanse na zwycięstwo takie same.

Sposób rozstrzygnięcia też był nietypowy, bowiem jedną z dwu głównych nagród przyznawali sami Użytkownicy portalu wedkuje.pl w publicznym głosowaniu. Jego wyniki mogliście śledzić na bieżąco przez cały tydzień głosowania. Nie jest więc zaskoczeniem, że laureatem Nagrody publiczności do którego trafi bon na zakupy w Graffie o wartości 1000 pln otrzymuje karwos33!!!!Karwos33 jest znanym blogerem naszego portalu i prawdziwym wędkarzem z pasją. Jak pokazał jego film, także filmowcem i marketingowcem z pasją. W głosowaniu wzięło udział 34 naszych portalowiczów a film Karwosa33 zdobył ponad połowę głosów. Zwycięzcy serdecznie gratulujemy.

***

Przejdźmy teraz do nagrody głównej. Zdecydowali o niej przedstawiciele sponsora – firmy Graff, którzy przyznali nagrody dla trójki uczestników - autorów trzech najciekawszych filmów z punktu widzenia firmy. A oto laureaci licząc od najniższego stopnia podium: 


Miejsce 3 – nagroda to bon na zakupy w Graffie o wartości 300 zł –
a otrzymuje ją: Film nr 3 – rojasradzi
Miejsce 2 – bon na zakupy w Graffie o wartości 500 zł – powędruje do Autora Filmu nr 4,
a jest nim: Paul92A nagroda główna? Sponsor nie miał wątpliwości – podobnie jak i głosujący w plebiscycie publiczności.
Miejsce 1 i kolejny bon na produkty Graff"a o wartości 1000 zł,  również wędruje do Karwosa33. 


Panie Pawle rozbił Pan pulę. To będą naprawdę wielkie zakupy. I kto powie, że trzynasty przynosi pecha? 

Laureatów prosimy o przesłanie danych adresowych, wraz z numerem telefonu. Dane te zostaną przekazane Sponsorowi, celem dalszego ustalenia szczegółów przekazania nagród. Prosimy o ich przesłanie na adres mailowy Redakcji portalu edakcja@wedkuje.pl do dnia 18 października br.

Firmie Graff dziękujemy za ufundowanie nagród. Bądźcie na bieżąco z tym co dzieje się u GRAFFA - wystarczy kliknąć tutaj Kliknij -> Obserwuj Graff"a

Serdecznie gratulujemy zwycięzcom a wszystkim uczestnikom dziękujemy za wzięcie udziału w konkursie. Może następnym razem szczęście uśmiechnie się do Was. Dziękujemy także wszystkim którzy wzięli udział w głosowaniu.

Serdeczne pozdrowienia

 


3.8
Oceń
(5 głosów)

 

Najlepsze filmy w konkursie Graff'a - opinie i komentarze

przemydrzakprzemydrzak
0
Gratulajcje :) (2015-10-13 12:53)
SVTSVT
0
Gratki i miłych zakupów. (2015-10-13 13:07)
Paul92Paul92
0
Bardzo dziękuję za wyróżnienie i gratuluję pozostałym uczestnikom !!! (2015-10-13 17:39)
Artur z KetrzynaArtur z Ketrzyna
0
Do walki stanęło pięciu śmiałków i pięć obrazów promujących produkty Graffa. :-) (2015-10-13 21:17)
Jakub WośJakub Woś
+1
Gratulacje dla wszystkich. Zwłaszcza dla Pawła ( Karwos33) Teraz będzie miał ciężki orzech do zgryzienia. Za takie nagrody trochę będzie mógł poszaleć w sklepie a przecież kamizelkę już ma :) (2015-10-13 23:00)
Paul92Paul92
0
No Karwos33 teraz będzie miał za co buty kupić :P (2015-10-14 17:42)

skomentuj ten artykuł