Najlepsze Życzenia Świąteczne i Noworoczne 2013 -koło Widok

/ 1 komentarzy

Z okazji  Świąt Bożego Narodzenia,oraz zbliżającego się Nowego 2014 Roku Zarząd Koła PZW "Widok" składa naszym Członkom i ich Rodzinom  najserdeczniejsze życzenia.spokojnych i radosnych Świąt Bożego Narodzenia spędzonych w gronie najbliższych,radości i szczęścia przy wigilijnym stole.

W zbliżającym się Nowym 2014 Roku  wielu radosnych chwil,uśmiechów i radości w każdym dniu,zadowolenia w realizacji swoich osobistych planów ,w tym wielu sukcesów podczas połowów wędkarskich 

 


5
Oceń
(11 głosów)

 

Najlepsze Życzenia Świąteczne i Noworoczne 2013 -koło Widok - opinie i komentarze

adleradler
0
Dzięki za życzenia , przyjmijcie także te: Gdy pierwsza gwiazdka błyśnie na niebie Święty Mikołaj przyjdzie do Ciebie, Razem wspomnicie dawne czasy, Popróbujecie Świąteczne frykasy, Potem odleci i skryje Go mrok, Lecz Ty się nie martw - wróci za rok !!! Marzeń o które warto walczyć. Radości, którymi warto się dzielić, przyjaciół z którymi warto być i nadziei bez której nie da się żyć. Tego wszystkiego życzymy Waszemu aktywowi i kolegom z koła na nadchodzący świąteczny czas. Koło PZW Strzelce Op. - Miasto. (2013-12-22 11:42)

skomentuj ten artykuł