Namiot Fox- ROYALE SHELTERS

/ 1 komentarzy / 9 zdjęć


Każdy z nas wędkarzy wybierając się na krótkie bądź dłuższe zasiatki powinien posiadać jakieś schronienie, którym zazwyczaj jest parasol lub namiot. Firma Fox przygotowała nowy model namiotu ROYALE SHELTERS który zastąpił stary model ROYALE CLASSIC BIVVY. Jest to namiot jednoosobowy, który posiada wszystkie cechy namiotu całosezonowego, mieszczącego jedno duże łóżko, fotel, stolik i cały niezbędny sprzęt na kilkudniową zasiadkę. Model ten zbudowany w oparciu o znaną konstrukcję z szerokim daszkiem oraz trzema pałąkami. Daszek namiotu zapewnia dodatkową ochronę przed deszczem. materiał użyty do wykonania tego namiotu jest mocny 100% wodoodporny i co bardzo istotne szybko schnący. Rozpięty jest na stelażu z mocnych stalowych rurek o średnicy 20mm. co pozwala na solidne rozstawienie namiotu. Dodatkowe pałąki rozporowy usztywniają i wzmacniają całą konstrukcję. 

Cechy namiotu

Pełny system pałąków i rozpórek
Posiada regulowane paski napinające  na bokach
Panel z moskitiery na przednich oknach i drzwiach ułatwiający przepływ powietrza
W zestawie także przeźroczysty panel z drzwi PCV 
Drzwi odpinane zarówno od góry jak i od dołu 
Można zwinąć przedni panel, co pozwala uzyskać namiot z całkiem otwartym przodem
Dwa paski na wędziska z przodu namiotu
Podłoga z gumy zbrojonej dopinana na rzepy
Namiot ten wykonany jest z wytrzymałego, oddychającego poliestru o wytrzymałości 2000mm
W zestawie również wkręty mocujące do podłoża 
Namiot zapakowany jest w dużą torbę transportową 
Narzuta dostępna jest oddzielnie, została zaprojektowana w celu wytworzenia efektu drugiej warstwy, która pomaga w utrzymaniu ciepła w zimie oraz chłodu latem
Wymiary namiotu 260 cm x 215 cm x 135 cm - bez narzuty
Waga 10 kg 

Wybierając właściwy namiot należy zwrócić uwagę na jego:
wymiary, wagę, wszechstronność i jakość wykonania, przecież to inwestycja na długie lata. 
Oczywiście dzisiaj można bez problemu kupić nowy, tani namiot np. w markecie, mam kilku znajomych którzy wybierają opcje zakupu w markecie / jak się rozleci kupię następny/ Ale warto zadać sobie pytanie jak długo coś takiego wytrzyma? 
Namiot ten miałem na kilku wyprawach karpiowych. Podczas silnych opadów deszczu połączonego z gradobiciem sprawdzał się doskonale. Chociaż mam go dopiero od tego sezonu, to mogę go polecić każdemu wędkarzowi, który ceni sobie wygodę, komfort oraz znakomite wykonanie.

 


3.9
Oceń
(8 głosów)

 

Namiot Fox- ROYALE SHELTERS - opinie i komentarze

MarkHunterMarkHunter
0
Szanowni Koledzy w mój tekst wkradł się błąd z mojej winy,napisałem zasiatka a winno być zasiadka.Przepraszam i dziękuje za przeczytanie wpisu.Pozdrawiam (2016-08-02 12:08)

skomentuj ten artykuł