Mistrzostwa Okręgu Płocko – Włocławskiego PZW w wędkarstwie podlodowym 2012

/ 2 komentarzy / 4 zdjęć

Mistrzostwa Okręgu Płocko – Włocławskiego PZW w wędkarstwie podlodowym zakończyły się bardzo przyzwoitymi wynikami naszych wędkarzy. Wśród 72 startujących nasi zawodnicy zajęli następujące miejsca :
11 – Szymon Błaszczyk – 18 pkt., V – ce Mistrz Okręgu w 2010 roku.
12 – Przemysław Saczuk – 18,5 pkt.
39 – Mikołaj Derej – 39 pkt.
Wśród startujących był również kol. Jacek Urbański - aktualny II V – ce Mistrz Świata Drużynowy z roku 2012 w wędkarstwie podlodowym, który został sklasyfikowany na 15 miejscu. Nasi zawodnicy z braku czasu wystartowali w zawodach z „marszu” nie trenując na łowisku w Skrzynkach przed zawodami.
Natomiast koledzy z Koła Miejskiego nr 1 w Kutnie odnieśli wielki sukces – kol. Michał Puchalski zdobył tytuł V – ce Mistrza Okręgu. Sędzią Głównym mistrzostw był po raz kolejnym Zbigniew Kowalski z Koła Miejskiego nr 1 w Kutnie a jego sędziowanie po raz kolejny okazało się wzorcowym. Szkoda, że zawiódł program komputerowy do obliczania wyników .
Nasi zawodnicy bardzo chwalili organizację zawodów oraz dbałość o startujących (w przerwie między turami i po zawodach gorący posiłek), jednak łowisko nie sprawdziło się. Zbyt wielu zawodników w poszczególnych turach było bez ryb w tym wielokrotny medalista Mistrzostw Polski kol. Leszek Tarka .
W - ce Prezes Okręgu ds. Sportowych kol.Leszek Tretyn tak wiele wkładający serca w oranizację zawodów w przyszłym roku musi pomyśleć o zmianie zbiornika.

4.3
Oceń
(8 głosów)

Mistrzostwa Okręgu Płocko – Włocławskiego PZW w wędkarstwie podlodowym 2012 - opinie i komentarze

strstr
0
Gratulacje. Rybek było faktycznie jak na lekarstwo, ale to chyba reguła na większości zawodów. (2012-02-24 14:43)