Zaloguj się do konta

Nasze firmy wędkarskie, coraz lepsze

Przygotowanie sprzętu do sezonu wędkarskiego, to wcale nie taka prosta sprawa. Można powiedzieć, bogatemu wszystko wolno. Ale co innego, gdy się jest emerytem. Moja 8 metrowa tyczka, firmy Browning, po 4 latach częstego używania, aż prosiła o wymianę kilku elementów. Mimo grafitowania, ścianki na łączeniu, wytarły się na tyle, że ujawnił się prześwit. Z naprawy we własnym zakresie, nie byłem zadowolony.

Mimo poszukiwań, nie spotkałem na rynku wędki, o podobnych parametrach. Moja miała ten walor, że mogłem nią łowić, siedząc na krześle wędkarskim, a rolę balkonu pełniła stabilna podpórka. Rozwiązywał mi się problem transportu, a co najważniejsze tą wędką, mogłem jedną ręką zaciąć rybę.

Bez wiary, o pomoc poprosiłem Agencję Handlową Sport-Fish w Katowicach. Wysłałem zapytanie przez Internet. O dziwo, już na drugi dzień, telefonicznie zaproponowano mi bym przysłał wędkę do naprawy. Poinformowałem, że mam również inną uszkodzoną wędkę Browning tj. „FORCE Match” 14 cali. Usłyszałem w słuchawce, proszę przesłać obie wędki.

Mniej więcej po miesiącu, trochę zażenowany, zadzwoniłem do firmy z zapytaniem o moje wędki. Niezwykle operatywna PANI, oznajmiła mi, że są po naprawie i za 3 dni zostaną mi odesłane. Byłem zupełnie zaskoczony, gdy po 3 dniach, otrzymałem telefon od tej pani, która prosiła o potwierdzenie adresu i oznajmiła mi, że wędkę match, naprawiono mi gratis, a za naprawę tyczki mam zapłacić naprawdę niewielką sumę. No i co ja mam powiedzieć?. Mówię po prostu, - dziękuję!

Opinie (6)

witiakwicol1

Trafiają się jeszcze ludzie którzy prowadzą firmy którym zależy na dobrej opinii więc dbają o każdego klienta więc trzeba pogratulować operatywności i zaradności względem małych nabywców.Pozdrawiam. [2011-03-26 08:06]

pstrag222

trafiaja sie własnie takie firmy sklepy gdzie ludzie sa naprawde mili i pomocni cieszy mnie to bardzo. pzdr. pstrag222 [2011-03-26 19:13]

Adi123

Prosze o jakieś namiary na tą firmę . [2011-03-27 18:47]

Maximo

Adi123 wrzuć w google : Agencję Handlową Sport-Fish w Katowicach  a na pewno pokarze Ci adres. [2011-03-27 23:57]

rygiel

To jest firma której zależy na opinii i klijęcie.Inni powinni się od nich uczyć. [2011-04-25 18:34]

użytkownik

5 [2013-05-12 15:01]

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze Internautów.

Czytaj więcej