Zaloguj się do konta

NG Polska pellet i mix na karpia

NG Polska ( New Generation) pellety i mixy
Chociaż nie jestem rasowym karpiarzem, to czasami lubię się pobawić w małe eksperymenty wędkarskie, korzystając z szerokiej z dobrodziejstwa i gamy zanęt i przynęt, jakie oferuje współczesny rynek w tej dziedzinie wędkarstwa.

Uploaded with ImageShack.us
Tegoroczne targi wędkarstwa Rybomania 2013 sprawiły, że trafiłem na formę mi dotychczas nieznaną i postanowiłem w bieżącym sezonie poeksperymentować z proponowanymi przez nią nowinkami.

Uploaded with ImageShack.us
Pellety i mixy proponowane na targach i jak się po dokładniejszym sprawdzeniu w internecie okazało, firmowane są m.in. przez reprezentujących Carp Busters Team Marka Płochockiego i Mariusza Ciacha, zwycięzców jednego z World Carp Classic tournament (WCC) oraz Międzynarodowych Zawodów Karpiowych o Pucharu Doliny Karpia z Jet Fish. Na dodatek dowiedziałem się, że pod sztandarami NG Polska, podczas 2012 World Carp Classic tournament z powodzeniem walczył rumuński zespół reprezentowany przez Peter Micula, Norbert Pongracz and Zoltan Németi, którzy uzuskali świetny wynik i zostali zwycięzcami zawodów. Bliżej o wynikach tej rywalizacji na stronie http://horgaszshow.hu/english/the-winners-of-the-wcc-on-the-fishing-show/.

Uploaded with ImageShack.us
Firma proponowała trzy zasadnicze rodzaje pelletów. Drobną mieszankę, pellet krewetka, halibut kompozycja o czterech rozmiarach, każda wielkość z otworkiem oraz typowy halibut.


Uploaded with ImageShack.us
Z pelletem o czterech rozmiarach krewetka, halibut przy odpowiednim ułożeniu zestawów, będzie można zapolować nie tylko na karpiska, ale na leszcze, liny i karpiki i o coś takiego i chodziło.

Uploaded with ImageShack.us
Natomiast sproszkowane mixy, stanowiące bazę do produkcji m.in. pelletów, zostaną wykorzystane do wyrabiania ciast po dodaniu jajka oraz po połączeniu z wodą, stosowane w niewielkiej ilości, jako dodatki do zanęt lub zanęta smużąca. Takie są plany.

Uploaded with ImageShack.us


Uploaded with ImageShack.us

Moją uwagę zwróciły także finezyjne przypony do metody włosowej, które mogą okazać się w sezonie skutecznym narzędziem do połowu rekordowych rybek.

Uploaded with ImageShack.us
Na zakończenie krótkiej relacji należy zaznaczyć, że NG Polska, to także wysokiej jakości wędziska CENTURY wersja Professional, zbrojone na zamówienie.
O cenach wędzisk dżentelmeni nie mówią.


Opinie (7)

Lin1992

Ja choć karpia nie łowie - jeszcze :) to i tak wpis przeczytałem z zaciekawieniem. *****. [2013-02-27 10:26]

karolpolawiacz

kurcze jak ja bym chciał mieć to wszystko co jest na tych fotkach 5 [2013-02-27 15:44]

ekciak

ciekawe co byś z tym robił (jadłbyś to) :D 5***** [2013-02-27 16:59]

MateuszR86

Fajnie polecę artykuł kumplowi. [2013-03-01 10:07]

troc

Faktycznie, ceny wędzisk powalały na kolana, ale coś za coś..... [2013-03-03 09:12]

Przemkownicki

Hmm... nie słyszałem jeszcze o wędziskach które same łowią, więc jakie coś za coś ? Na tego typu imprezach ceny rzadko są proporcionalne do jakości sprzętu. [2013-03-24 15:03]

forhend

Coś ciekawego , pelet nie tylko na karpie wchodze w to . [2013-03-30 22:16]

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze Internautów.

Czytaj więcej