Nie poddajemy się - działamy w Kole METALURG

/ 3 zdjęć


W uzgodnieniu z samorządami na terenie, których przeprowadzamy wspólnie z nimi konkurs plastyczno – literacki „WĘDKĄ CZYSTYM WODOM CZEŚĆ” organizowanych pod patronatem Prezydenta Miasta Kutna i Wójtów Gmin : Kutno, Nowe Ostrowy, Strzelce oraz firm wspierających podajemy nowe terminy rozstrzygnięcia konkursu.
Termin składania prac przesuwamy na dzień 5.05.2020 r. – miejsce bez zmian
Finał konkursu po ustaniu przyczyn losowych spowodowanych epidemią koronawirusa oraz zarządzeń władz państwowych i samorządowych.
Gdyby sytuacja epidemiologiczna nie pozwoliła na organizację finału to dotrzemy do szkół wraz z przedstawicielami samorządu i wspierających aby zdobyte laury przez Państwa podopiecznych zostały wręczone na szkolnej uroczystości.
Prosimy dyrektorów szkół o przekazanie powiadomienia swoim podopiecznym w ramach prowadzonego zadania zdalnego nauczania.
W przypadku gdyby któryś w wędkarzy Koła lub byłych członków (emerytów, rencistów) był w trudnej sytuacji (samotność, bezradność, ciężka choroba) proszę o natychmiastowe poinformowanie Prezesa Koła aby uruchomić niezbędną pomoc jaką może zaoferować Koło np. zakupy, odbiór recept, wystąpienie do organizacji pomocowych podległych samorządom, informowanie służby zdrowia.
Apeluję do wędkarzy z Koła „METALURG” o aktywne informowanie o powyższym swojego otoczenia.
Prace z archiwum.

 


5
Oceń
(3 głosów)

 

Nie poddajemy się - działamy w Kole METALURG - opinie i komentarze

skomentuj ten artykuł