Niechlubny jubileusz.

/ 2 komentarzy / 2 zdjęć


Czytając artykuł zamieszczony na Faceboku przez kol. Marcina Rucińskiego dopatrzyłem się rażących nieścisłości. W związku z powyższym napisałem wyjaśniające sprostowanie. Za powyższe zostałem zablokowany. Nie mniej jednak członkom koła należy się wyjaśnienie,co niniejszym czynię.

„ 20-lecie Koła. Na zdjęciu z Ojciec Założyciel - Bogan Gmerek ze świtą.”
Historię założenia koła znam doskonale. Ze zdziwieniem czytam że Bogdan Gmerek jest założycielem koła. Bogdan owszem jest założycielem ale rodziny. Gratulacje. Koło 20 lat temu zakładały trzy osoby. Nazwiska tych osób są zamieszczone na początku kroniki koła. Jak można było obchodząc tak doniosły jubileusz zapomnieć wymienić ich z nazwiska. Szkoda że człowiek będący członkiem pierwszego zarządu koła /sekretarz/ przyjął na siebie cały splendor i nie sprostował faktu że nie on jest „Ojcem założycielem” koła. Dwie osoby z komitetu założycielskiego ciągle żyją i pamiętają trudy związane z założeniem koła mimo tego zostały pominięte w obchodach rocznicowych. Ja osobiście otrzymałem za pomocą messengera fotkę zaproszenia słabo czytelną i przez nikogo nie podpisaną. Trudno było mi się poważnie odnieść do tak nie niechlujnie sporządzonego przez sekretariat koła dokumentu. Nikt z organizatorów nie potwierdził,choćby telefonicznie wysłania i mojej gotowości przybycia na uroczystość rocznicową.
Nie mniej jednak gratuluję zarządowi koła tak wspaniałego jubileuszu życząc sukcesów na dalsze lata bez przekłamań.
Z poważaniem założyciel Koła 168 Chrobry.   PS– mija kolejny dzień przepychanek ,blokowania,usuwania ,zmiany treści tekstu itp. Nadal nie wyjaśniono członkom koła kto jest prawdziwym założycielem koła .Takie działanie to lekceważenie członków za których pieniądze wąskie grono imprezuje. Mamy nadzieje że znajdzie się zarządzie koła człowiek który wyjaśni tą interesującą kwestię. Czekamy.

 


2.6
Oceń
(5 głosów)

 

Niechlubny jubileusz. - opinie i komentarze

rybka67rybka67
+2
Sprawa zaproszenia mniej ważna. W temacie założycielstwa wystarczyło zamieścić sprostowanie. (2022-04-12 17:15)
REKIN68REKIN68
+2
Trochę to przykre no ale cóż zrobić ? Pewnie to nie jest jednostkowy przypadek w Polsce ? Jak mawiał klasyk " na układy nie ma rady" Dla wszystkich Założycieli wielki szacunek tych co balowali i nie balowali. (2022-04-20 20:20)

skomentuj ten artykuł