Nocne Zawody w Radzanowie - relacja

/ 6 zdjęć


Zgodnie z terminarzem zawodów wędkarskich opracowanym przez Kapitanat Sportowy nocą z 10 na 11 lipca odbyły się Nocne Towarzyskie Zawody Koła na zbiorniku Radzanów. Pierwszym miłym zaskoczeniem dla wszystkich zebranych była pogoda – wreszcie nie padało, a do tej pory takiego szczęścia nie mieliśmy.

Na zbiórce wstawiło się 24 zawodników, głodnych pokazania innym wyższości swych umiejętności i szczęścia – a to jak wiadomo potrzebne jest każdemu „moczykijowi” Po krótkiej odprawie przeprowadzonej przez Kapitana Sportowego wszyscy startujący rozeszli się na wcześniej przygotowane stanowiska i rozpoczęli bój o jak najlepszy wynik, czego nie wróżyła dość wysoka temperatura powietrza, jednak optymizm dawał każdemu nadzieję.
Wędkowanie rozpoczęło się o godz. 19 i z małą przerwą na posiłek ok. 23 (grill) trwało do 6rano dnia następnego.

Jak już wcześniej zaznaczyłem pogoda była piękna, nawet zbyt ciepło, co przyczyniło do niewielkiej wieczornej inwazji wszelkiego kąsającego robactwa – tu w ruch poszły wszelkiego rodzaju specyfiki pomagające w ich odstraszaniu. Brania ryb okazały się mierne i nie każdy miał przyjemność poczucia ich zapachu. Niemniej jednak kilku wędkarzy mogło poszczycić się dobrymi wynikami Klasyfikacja końcowa przedstawia się następująco: Największą rybę zawodów – Leszcza o wadze 1560gr złowił kol. Piotr Bąk.

Czołówka wyglądała:
1. Bąk Piotr - 4280 pkt,
2. Binio Grzegorz – 3290 pkt,
3. Wójcikiewicz Robert – 2665 pkt,
4. Sokól Jacek – 2300 pkt
5. Służalski Krzysztof – 1270 pkt,
6. Trutkowski Paweł – 1160 pkt.

 


4.9
Oceń
(7 głosów)

 

Nocne Zawody w Radzanowie - relacja - opinie i komentarze

skomentuj ten artykuł