Normark Polska patronem grupy Shimano


Fachowe odpowiedzi na pytania dotyczące produktów marki Shimano, porady, testy sprzętu wędkarskiego oraz konkursy. To wszystko czeka na członków grupy Shimano na wedkuje.pl, która właśnie zyskała swojego patrona - wyłącznego dystrybutora marki Shimano – firmę Normark Polska.To pierwsza grupa na wedkuje.pl, która posiada swojego oficjalnego patrona. Od teraz uczestnicy grupy zyskają możliwość bezpośredniego kontaktu z dystrybutorem tej uznanej marki. Mamy nadzieję, że ułatwi to Wam podejmowanie decyzji związanych np. z zakupem sprzętu wędkarskiego, jego doborem, naprawą itd.

To jednak nie jedyne atrakcje, jakie czekają na uczestników grupy Shimano. Firma za naszym pośrednictwem organizować będzie m.in. testy sprzętu wędkarskiego z udziałem osób należących do grupy oraz ciekawe konkursy.

- Utworzenie grupy sympatyków i użytkowników marki Shimano otwiera przed nami możliwość doskonałej komunikacji z naszymi obecnymi i potencjalnymi klientami. Liczymy na to, że grupa będzie bardzo aktywnie się rozwijała, będą pojawiały się pytania oraz sugestie i komentarze. Przygotowaliśmy również dla naszych „grupowiczów” możliwość zapoznania się z nowościami sprzętowymi w formie testów. Zapraszamy wszystkich entuzjastów sprzętu Shimano do dołączenia do grupy – komentuje przedstawiciel Normark Polska.

Nie wiesz jak dołączyć do grupy Shimano?
Wystarczy kliknąć na guzik: „dołącz do grupy” widoczny w poniższym linku:

klikni tu->Grupa Shimano<-kliknij tuZapraszamy!

 


4.6
Oceń
(33 głosów)