Nowa stanica w Roszkowie

/ 2 komentarzy / 17 zdjęć


Po wielu tygodniach cięzkiej pracy dla niektórych działaczy koła Jarocin Miasto przyszedł dzień zadowolenia i satysfakcji z osiagniętego wyniku.Nowa stanica nad zalewem w Roszkowie jest już odnowiona i odpowiednio wyposażona.Ostatnim elementem było naklejenie baneru z logo PZW i Koła Jarocińskiego.Była to też okazja do spotkania zarządu i współpracujacych z nim członków PZW.Wykoszono trawe i uporzadkowano teren w koło stanicy.Trzeba przyznać,że teraz prezentuje się wspaniale.

Po zakończeniu prac Komentant Społecznej Sraży Rybackiej Leszek Grzech częstował wszystkich ugotowaną przez siebie pyszną grochówką oraz grzanymi kiełbaskami.Był również toast za nową stanice.Nazwać by to można nieoficjanym otwarciem obiektu.Oficjalny odbędzie się wraz z władzami Okręgo PZW Kalisz w innym terminie.Bardzo miłe było dla mnie,że równiez byłem tam zaproszony,chociaz przyznam szczerze tylko raz pomagałem przy odnawianiu stanicy.Dlatego mogę dziś zaprezentować Wam na zdjęciach dzieło naszego Koła.Muszę przyznać,że zarząd Jarociński dobrze dba jako gospodarz o zbiornik zarówno na Estkowskiego jak i w Roszkowie.Dobrze to wrózy na przyszłość dla Koła i jego członków.Przyznaje naszemu Kołu 5 z plusem za wkład i wisiłek w prace społeczne na rzecz Wędkarstwa Polskiego.
Dobra robota.

 


4
Oceń
(20 głosów)

 

Nowa stanica w Roszkowie - opinie i komentarze

zegarzegar
0
Teraz można w czasie deszczu chociaż się schronić lub przeczekać burzę . Powinien zawsze w weekend ktoś tam być. Nie wszyscy koledzy pewnie oglądali ją w środku. A i posłuchać wtedy można różnych uwag od nich na temat łowisk, których nie zawsze jest czas przekazać bezpośrednio w kole. Oby tylko wandale jej nie uszkodzili.Godna pochwały robota.Pozdrawiam (2009-05-31 14:01)
tomk01tomk01
0
Włożonej pracy bardzo sporo, ale opłacało się. Teraz wygląda i funkcjonuje jak przystało. (2009-06-02 19:53)

skomentuj ten artykuł