Nowa Toyota Avensis: zobacz foty

/ 1 komentarzy

Wkrótce Toyota zaprezentuje nowy model Avensis. Odbędzie się to podczas  Międzynarodowego Salonu Samochodowego w Genewie. Poniżej prezentujemy pierwsze zdjęcia tego auta.


Toyota Avensis jest to bardzo popularny reprezentant segmentu D. Model ten jest dziełem francuskiego studia projektowego Toyoty ED2. Projekt trafił oraz został rozwinięty w belgijskim centrum badań i rozwoju. Jako producenta wybrano brytyjskie zakłady koncernu. 

- Toyota Avensis zachwyci mnóstwem ciekawych rozwiązań. Systemy bezpieczeństwa, szeroki wybór niezwykle wydajnych oraz ekonomicznych silników i wyrafinowane wnętrze, a także dynamiczna sylwetka. Toyota Avensis oferuje wszystko to, czego potrzebujesz. Zadbaliśmy o najdrobniejsze szczegóły - zachwala nowy model producent.


Toyota Avensis jest to idealne auto dla każdego kierowcy. Nowy wygląd pozwala się wyróżnić na tle innych, zaś zintegrowane rozwiązania technologiczne to pomysł na miarę czasów, w których żyjemy. Aby jeszcze lepiej dostosować się do potrzeb.

Auto zostanie wyposażone w innowacyjne rozwiązania z zakresu bezpieczeństwa i komfortu. Pod maską pojawią się nowe silniki. Model ma być niezwykle silnym graczem w swoim segmencie.

Do atutów Toyoty Avensis nie trzeba przekonywać. Na drogach pojawiła się pod koniec 1997, by na stale i w coraz większej liczbie tu pozostać. Każdy nowy model oczekiwany jest z dużym zainteresowaniem. Jest to auto bardzo lubiane również przez Polaków. Marka tym razem zaskoczyć ma nas połączeniem komfortu bezpieczeństwa, sportowego wyglądu podkreślonego dynamiką z elegancją.

Czytaj więcej na: www.Czesciauto24.pl


 


3
Oceń
(2 głosów)

 

Nowa Toyota Avensis: zobacz foty - opinie i komentarze

u?ytkownik55974u?ytkownik55974
+1
To jest to co mnie interesuje. (2016-03-04 18:54)

skomentuj ten artykuł