Nowości firmy DAM na sezon 2015!

/ 7 zdjęć


Firma DAM na sezon 2015 przygotowała sporo nowości. Między innymi nowe kołowrotki, plecionki i przynęty. Zapraszamy do zapoznania się z wybranymi produktami.

QUICKŸ SLS 570 FS

Ten kołowrotek sprawi, że niejednemu karpiarzowi serce zabije szybciej. Jest to konstrukcja oparta na popularnym kołowrotku SLS 570 FD, wzbogacona o system wolnego biegu. Ślimakowy system posuwu szpili wraz ze spowolnionym posuwem szpuli zaowocował nad wyraz dokładnym układaniem zwojów. Pojemność 400 metrów dla linki 0,35

mm wystarczy nawet na najbardziej odległe łowiska. Antyrefleksyjne wykończenie typu gunsmoke razem z wstawkami z włókna węglowego zwyczajnie muszą się podobać. Wolny bieg jest mikroregulowany, czyniąc kołowrotek użytecznym na rzekach, kanałach czy jeziorach. Dostępne są również szpule zapasowe (numer kat. 1349 571).

DETALE TECHNICZNE:

4 łożyska ze stali nierdzewnej

Blokada obrotów wstecznych

Korpus z odpornego na uszkodzenie grafitu ABS

Carbonowe wstawki dekoracyjne

Komputerowo wyważany rotor z systemem Anti-Vibro

Podwójnie anodowana aluminiowa szpula

System wolnego biegu z mikroregulacją

Hamulec przedni z mikroregulacją

Powiększona rolka prowadząca z systemem Anti-Twist

Mosiężny, ślimakowy system posuwu szpuli

Spowolniony posuw szpuli

Pogrubiony kabłąk

Ergonomiczny, gumowany uchwyt korbki

Śruby ze stali nierdzewnej

Pojemność szpuli 0,35mm/400m

Quick Ÿ Winair


Najbardziej zaawansowane technologicznie kołowrotki spinningowe serii Quick. Dzięki obudowie wytworzonej w 100% z magnezu i szerokiej ażurowej szpuli oraz otwartej konstrukcji rotoru niewiarygodnie lekkie.  Materiał konstrukcyjny został dodatkowo usunięty z miejsc, gdzie nie był on krytycznie potrzebny, bez ryzyka utraty mocy i wytrzymałości konstrukcji.

Praca kołowrotka jest tak niesłychanie płynna, iż ma się wrażenie, że wewnątrz pozbawiony jest wszelkich trybów. Kontrola hamulca jest równie jedwabiście gładka. Wszystko dopracowane jest z dbałością o najdrobniejsze detale.
EFFZETTŸ 8-BRAID


Najnowszy, zaawansowany technologicznie produkt specjalistów z niemieckiej firmy D.A.M. Niezwykle mocna i o idealnie okrągłym przekroju 8-splotowa plecionka, w doskonale widocznym, jaskrawo zielonym kolorze. Ekstremalnie miękka struktura gwarantuje nienaganną prezentację nawet najmniejszych przynęt.  Perfekcyjnie gładka powierzchnia zapewnia idealne układanie na szpuli kołowrotka oraz zmniejsza tarcie na przelotkach, a przy tym praktycznie eliminuje ryzyko splątania linki. Zagęszczony splot mikrowłókien redukuje absorbcję wody, co zapobiega zamarzaniu przelotek podczas połowów w chłodniejszych porach roku. 

Oferowana w średnicach od 0,08 do 0,30mm, w odcinkach 125m, 250m i 2000m. EFFZETTŸ LONGHORN 9cm

Effzet Longhorn dostępny teraz w rozmiarze 9cm. został zaprojektowany specjalnie do połowu sandaczy i okoni. Smukły kształt i niewiarygodnie naturalna akcja wpływają na niesamowitą skuteczność tej przynęty. Razem z członkami naszego zespołu Effzet Predator

Team wybraliśmy 11najciekawszych kombinacji kolorów,

gwarantujących doskonałe połowy przez cały sezon.
/Tekst sponsorowany przez firmę DAM/

 


4.7
Oceń
(14 głosów)

 

Ocena sprzętu (ocen: 0)