Nowości na wedkuje.pl

/ 7 komentarzy

Od rozmów na forum wolicie bardziej kameralne dyskusje? Brakuje Wam działów i tematów, w których chcielibyście się wypowiadać? Zapraszamy do korzystania z nowej funkcji na wedkuje.pl i tworzenia własnych grup dyskusyjnych. Sami wybieracie temat, a także grono rozmówców, które możecie zamknąć w określonym gronie...Prezentujemy kolejną porcję nowości, jaką przygotowaliśmy dla Was na wedkuje.pl. Wśród nich: opisy łowisk zagranicznych, funkcja ‘Możesz ich znać” widoczna w profilu po zalogowaniu, a także możliwość dołączania do nowych grup hobbystycznych - otwartych, bądź zamkniętych i tworzenia wspólnego forum…Nowości otwiera uruchomiona właśnie baza łowisk zagranicznych. Od teraz możecie publikować także opisy akwenów poza Polską, na których mieliście okazję wędkować. Funkcja „Możesz ich znać” pozwala Wam poszerzyć grupę znajomych w portalu. System prezentuje tych użytkowników, którzy mogą być Waszymi znajomymi, ale z którymi do tej pory – z różnych powodów, nie mieliście okazji się zlinkować. Funkcja dostępna jest w panelu po zalogowaniu, nad guzikiem „Mój profil”.

Ostatni, z obecnie wprowadzonych mechanizmów, to grupy tematyczne. Podzielone na sześć kategorii: wyczynowe, specjalistyczne, firmowe, zagraniczne, niewędkarskie oraz towarzyskie. Pozwalają Wam dowolnie tworzyć grupy znajomych i w zależności od preferencji – w otwartym, bądź zamkniętym gronie, dyskutować na wspólnym forum. Możecie także zaproponować własne grupy, nie pasujące do już istniejących i w zależności od wyboru decydować czy utworzone wątki będą widoczne tylko w Waszym gronie, czy również na forum ogólnym.

Zapraszamy do testowania nowych funkcji!

 


4.3
Oceń
(22 głosów)

 

Nowości na wedkuje.pl - opinie i komentarze

minusminus
0
hmmmmmm... ciekawe
(2011-06-02 12:07)
troctroc
0
Testowanie testowaniem ale dlaczego w funkcji Możesz ich znać pojawiają się osoby które już są na naszej liście znajomych?
(2011-06-04 19:33)
troctroc
0
Generalnie za pomysł 5+ aczkolwiek tworzenie grup tematycznych gdzie prawo głosu będą miały tylko osoby
(2011-06-04 19:38)
troctroc
0
Sorry, wymskło się- wracam do tematu..Generalnie za pomysł 5+ aczkolwiek tworzenie grup tematycznych gdzie prawo głosu będą miały tylko osoby zrzeszone we własnych grupach jest lekko mówiąc archaizmem- niejednokrotnie najwięcej do powiedzenia mają ludzie którzy pozornie nie mają z tematem nic wspólnego a którzy mają świeże spojrzenie na temat i oczywiście dużo do powiedzenia.
(2011-06-04 19:49)
VayshanVayshan
0
Brakuje mi jeszcze na tym portalu usuwania bądź edytowania swoich komentarzy. (2011-06-10 19:21)
VayshanVayshan
0
Albo ogólnie wpisów itd. (2011-06-10 19:22)
VayshanVayshan
0
Albo ogólnie wpisów itd. (2011-06-10 19:22)

skomentuj ten artykuł