Nowości Savage Gear 2012 – Soft4PLAY Loose Body


Nowy sezon zbliża się wielkimi krokami. Czas zatem na uzupełnienie wędkarskiego ekwipunku, m.in. o nowe przynęty. Swoją ofertę wzbogaciła ostatnio firma Savage Gear, znana z produkcji doskonałych gum z serii Soft4PLAY. Inżynierowie tej marki, zainspirowani rosnącym ich zainteresowaniem wśród wędkarzy, opracowali nowe, wspaniałe kolory dla tych przynęt, oraz nowy rozmiar – 25cm/140g. Ta guma naprawdę wygląda jak prawdziwa ryba!Zainspirowani ogromnym sukcesem gum z serii Soft4PLAY inżynierowie Savage Gear postanowili opracować nowe, wspaniałe kolory dla tych przynęt, oraz nowy rozmiar – 25cm/140g. Największa guma z serii jest niesamowita z wyglądu i posiada genialną akację! Dzięki konstrukcji z użyciem wewnętrznej siatki z kevlaru uzyskano doskonałą wytrzymałość – niezwykle ważną w starciu z halibutem czy szczupakiem. To jedyna na rynku guma, która wygląda bardziej jak żywa, niż prawdziwa ryba!


Nowe modele dają możliwość stosowania ich w kilku wersjach: z główką jigową, główką 4PLAY Lipscull, albo z hakiem offsetowym posiadającym możliwość dociążenia nowymi, innowacyjnymi ciężarkami wolframowymi. Dzięki nowym przynętom Soft4PLAY Loose Body możesz być pewny, że sprawdzą się one doskonale przy każdej metodzie łowienia. Pełna oferta rozmiarów przynęty Soft4PLAY to: 9,5cm/7,5g; 13cm/21g; 19cm/60g i 25cm/140g.
Główka 4PLAY Lip Scull XL z kotwicą #3/0
Ta monstrualnych rozmiarów, nowa główka Lip Scull została stworzona specjalnie dla 25 cm gum Soft4PLAY, aby dać im jeszcze wspanialsza akcję. Jest usztywniona drutem ze stali nierdzewnej, którego końce stanowią mocowanie żyłki i haka – taka konstrukcja utrzyma największego morskiego potwora! Do główki dołączony jest kotwica Savage Gear, w rozmiarze #3/0, wyprodukowana w Japonii. Jest doskonała także do zbrojenia dużej martwej przynęty. W każdej konfiguracji główka Lip Scull XL to idealny sprzęt na największe okazy halibutów i dorszy.Zestaw główek Lip Scull w kolorach UV
Te nowe główki zostały zainspirowane oznaczeniami burt w łodzi: bakburta (czerwony) i sterburta (zielony). Posiadają doskonały efekt UV, niezwykle zwiększający ich widoczność w wodzie. Dostępne w rozmiarach S, M, i L.
Przezroczysta główka 4PLAY Lip Scull Baitfish UV
Nowa pozycja w ofercie główek 4PLAY, występuje w rozmiarze M i L. Ta główka jest przygotowana do zbrojenia martwej ryby – śledzia, ukleji, albo płotki. Wyposażono ją w dwie turniejowe kotwice Savage Gear wyprodukowane w Japonii, z których druga zamocowana jest do wygodnego drutu ułatwiającego założenie główki na przynętę. W zestawie znajdują się także dodatkowe kołki do zamocowania główki. Doskonałe rozwiązanie na wyprawę po ogromne: dorsze, szczupaki i sumy!


Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą produktów firmy Savage Gear, dostępną na stronie: svendsen-sport.pl <- kliknij tu. Zapraszamy również do dzielenia się swoimi doświadczeniami z produktami marki Savage Gear na: fanpage<- kliknij tu.
/ Tekst sponsorowany przez firmę SPORT FISH /

 


3.9
Oceń
(33 głosów)