Nowy klub

/ 1 komentarzy

Nowy klub „Moja Łajba”

Po zgłoszeniu akcesu założenia nowego klubu, kilka dni temu, a dokładnie 18.03.2013r. nasza redakcja poinformowała o tym, że została założona strona pod adresem http://mojalajba.wedkuje.pl.

Jak to w życiu często bywa, nie wszystko odpaliło zgodnie z oczekiwaniami, jeżeli chodzi o zarządzanie stroną, dlatego też czekając cierpliwie na wprowadzenie korekt, pragnę serdecznie poinformować o możliwościach skorzystania z umieszczonych na stronie klubu materiałów, a także przybliżeniu idei przyświecającej pomysłowi.

Nasz Klub – wyjaśnienie głównej idei przyświecającej założeniu klubu
Materiał zawarty na blogach miłośników wędkowania z łodzi, jak i ten przebogaty, zgromadzony w postach różnych grup, ze względu na duże rozczłonkowanie nie jest do końca w stanie, w sposób kompleksowy ukazać piękna, bogactwa i zarazem wszystkich walorów takiego sposobu uprawiania wędkarstwa.
Dlatego też, za podpowiedzią Kolegi Mariusza „Banita” powstała idea założenia klubu dla wędkarzy pozytywnie zakręconych, wędkujących z łodzi
i wszelkiego rodzaju sprzętu pływającego. Sprzętu pływającego napędzanego siłami rąk, tzn. najczęściej wiosłami, silnikami elektrycznymi oraz spalinowymi, itp.
„Moja Łajba” to klub dla miłośników swobody i wolności, jaką niewątpliwie daje łódź wędkarska. „Moja Łajba” to także klub majsterkowiczów, szkutników amatorów, jednym słowem ludzi z pasją łącząca wędkarstwo i łodzie.
Dzięki możliwościom technicznym, jakie daje strona klubu na naszym portalu wedkuje.pl., mamy szanse bardziej plastycznego prezentowania naszego hobby.
„Moja Łajba” stworzy bazę danych zawierającą ciekawe artykułu
i wiadomości, tematyczne galerie fotografii, a także fachowe porady dla wędkujących z łodzi i zajmujących się w ramach pasji ich bieżącą eksploatacją, konserwacją i remontami.
Zachęcam zatem serdecznie wszystkich zainteresowanych, do przyłączenia się do klubu, pod trochę przewrotną, ale chyba wdzięczną nazwą „Moja Łajba…”.

REGULAMIN KLUBU „MOJA ŁAJBA”, KTÓRY ZNAJDZIECIE POD ADRESEM http://mojalajba.wedkuje.pl
1. Zmierzamy być Klubem otwartym, w całym tego słowa znaczeniu. Dlatego też prosimy zamierzających złożyć swój akces do Klubu, o załączenia zdjęcia, jako swojego awataru.
2. W ramach bieżącej działalności, każdy ma prawo do zamieszczania swoich artykułów na stronie klubu, dyskusji i wyrażania swoich poglądów na forum.
3. Pamiętamy jednak, że dyskutujemy i zachowujemy się godnie, pod warunkiem natychmiastowej dyskwalifikacji z klubu w przypadku naruszenia podstawowych norm etycznych.
4. Bądźmy dla siebie po prostu Kolegami, bez względu na wiek, staż wędkarski i doświadczenia życiowe.
Zespół Redakcyjny Strony Klubu
1. Redaktor strony klubu "Moja Łajba" - marek-debicki.
2. Główny ekspert klubu "Moja Łajba" d/s szkutniczych łodzi - banita.
3. Główne ekspert klubu "Moja Łajba" d/s wędkarskich - czeka na Ciebie.
4. Główny ekspert klubu "Moja Łajba" d/s technicznych (motoro-wodnych) łodzi - czeka na Ciebie.

UWAGA!
Wszystkie propozycje odnośnie układu samej strony jak i zamieszczanych materiałów mile widziane.

 


5
Oceń
(6 głosów)

 

Nowy klub - opinie i komentarze

BanitaBanita
0
Marku byłem na stronie klubu, przeczytałem Twój artykuł i oczywiście chcę się jak najszybciej załogować w klubie. Oglądając stonkę Moja Łajba zauważyłem, że żeby ja dograć potrzebne jest trochę czasu. Daj znać jak wszystko będzie OK. Mogę napisać kilka artykułów dotyczących łódek. Montaż siedzeń obrotowych, remont łódki od podstaw, wzmacnianie dna łódki, naprawa pękniętego dna łódki i może jeszcze parę innych, wszystkie udokumentowane zdjęciami. Ostatnio trochę brakuje mi czasu, ale specjalnie dla klubu postaram się coś wygospodarować. Dobra robota, pozdrawiam Mariusz Kolberg. (2013-03-23 17:24)

skomentuj ten artykuł