Zaloguj się do konta

Nowy nabór kandydatów do Społecznej Straży Rybackiej !


Nowy nabór do Społecznej Straży Rybackiej !

W mroźną styczniową sobotę, dnia 26 . 01 . 2013 o godzinie 16 -tej w siedzibie naszego koła PZW Strzelce Op. - Miasto na Rybaczówce odbył się nabór kandydatów do SSR ( Społeczna Straż Rybacka ). Na umówioną godzinę przybyło dziewięciu wędkarzy z naszego powiatu strzeleckiego.
Kandydaci na SSR z poszczególnych kół PZW;
Koło PZW Strzelce Opolskie Miasto – 5
Koło PZW Zawadzkie – 3
Koło PZW Zdzieszowice – 1

Prowadzący szkolenie :
Komendant Państwowej Straży Rybackiej Okręgu PZW Opole –
Pani Maria Niedziółka

Koordynator ds. SSR Okręgu PZW Opole – Pan Andrzej Krawczyk

Pani komendant przedstawiła krótki opis działalności PSR oraz SSR za ubiegły rok . Był to dla ich działalności rok pełen wrażeń i SUKCESÓW . Po krótkiej przerwie nastąpiło szkolenie kandydatów Społeczników . Kilka godzin szkolenia i kandydaci przystąpili do testów kwalifikacyjnych .

Mimo zmęczenia i bardzo późnej pory atmosfera na sali była bardzo miła i nikt nie wykazywał zniecierpliwienia , ani zniechęcenia. Po testach nastąpiła krótka wymiana własnych doświadczeń i pytania do pani komendant. Pani komendant , oraz pan Andrzej Krawczyk udzielali odpowiedzi wszytkim nawet na niewygodne, podchwytliwe pytania . Należało by dodać że przez całe szkolenie oraz egzamin obecny był nasz prezes koła Zdzisław Ćwieląg, który brał czynny udział w dyskusjach oraz wspierał naszych kandydatów na strażników.
Tak oto w miłej atmosferze nastąpiło pożegnanie uczestników szkolenia. Weryfkacje testów i samych kandydatur zainteresowani odbierzą na oficjalnym spotkaniu inauguracyjnym, o którym niezwłocznie Wszystkich poinformujemy i zawiadomimy.

Nowym kandydatom już życzymy : MIŁEJ , SPOKOJNEJ , PRACY na nasze WSPÓLNE DOBRO !!!Zdjęcia autorstwa kol. Marcina Malca.

Opinie (3)

jurek

Również moje życzenia , aby społeczna prace nie zniechęcała strażników . O fajnego mieliście gościa , Pani Komendant Wojewódzki PSR , to wspaniała kobieta . [2013-02-25 12:45]

majap

Oby kandydaci byli pracowici i skuteczni . Pozdrawiam . [2013-03-04 10:07]

Wloczykij1

u mnie w regionie to tylko dziala SSR [2013-03-05 06:52]

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze Internautów.

Czytaj więcej