O mnie :)

/ 2 zdjęć


O mnie :)


Cześć.

Nazywam się Michał Pawłowski mam 25 lat i mieszkam w Koninie woj. wielkopolskie.

Swoją przygodę z wędkarstwem zacząłem już w wieku 8 lat, kiedy to wujkowie (chwała im za to) zabierali mnie na pierwsze wędkarskie zmagania.

Już wtedy coś zaiskrzyło i czerpałem z wędkowania wiele radości i przyjemności. Z czasem łapałem coraz częściej i więcej, a profesjonalnie i z silnie umotywowaną determinacją podszedłem do wędkarstwa około 2010 roku.

Wtedy zacząłem eksperymentować z metodami, czytać, pogłębiać wiedzę oraz przenosić to - czego dowiedziałem się w literaturze do życia codziennego. Często wymagało to również własnych spostrzeżeń i uwag do których dochodziłem w praktyce. Tysiące godzin spędzonych nad wodą pozwalały mi wypracować swoje ulubione metody połowu oraz doskonalić je metodą prób i błędów.

Samo szykowanie się na ryby, uporządkowanie sprzętu, przynęt, uszykowanie zestawów, analiza łowiska, warunków atmosferycznych rozłożenie sprzętu nad wodą oraz wiele innych rzeczy, które w efekcie prowadzą do kulminacyjnego wędkowania - sprawiają mi dużo radości i uspokajają.No właśnie, a w temacie uspokojenia to jeżeli wędkujecie i kochacie kontakt z naturą to zgodzicie się ze mną, że nic tak nie uspokaja jak kontakt z przyrodą, otoczenie wody, śpiew ptaków, podmuch wiatru lub ciepło słońca o poranku.Zgodzicie się również, że często nie chodzi o złapanie ryby - choć jest to zawsze uwiecznienie całego wypadu jednak często chodzi o sam fakt wyciszenia i relaksu, które bez wątpienia daje nam wędkowanie.

W ostatnim czasie nie mam tyle czasu na wędkowanie, jednak w moim życiu pojawiła się kobieta mojego życia oraz wspaniała córeczka, które dają mi szczęście i radość. Mimo to staram się być nad wodą kiedy tylko mogę, rozwijać siłę ducha i starać się po raz kolejny przechytrzyć pływające w wodzie potwory.Moje ulubione metody połowu to:
Spining, wędkarstwo gruntowe, wędkarstwo sumowe i karpiowe

Pozdrawiam i zachęcam do odwiedzin w innych działach mojego Bloga.

Pablo

 


5
Oceń
(1 głosów)

 

O mnie :) - opinie i komentarze

skomentuj ten artykuł