Obciążenie gruntówki - koszyczki zanętowe do przynęt żywych

/ 6 komentarzy

Obciążenie gruntówki - NR 2! – Kopia Tekstu!

Koszyczki zanętowe

Koszyczki mają najczęściej formę tuby wykonanej z perforowanego plastyku lub metalowej siatki. Tuba jest przymocowana do ciężarka z oczkiem albo krętlikiem. Koszyczek może mieć przekrój koła, kwadratu lub trójkąta. Jest napełniany nawilżoną mieszanką zanętową, taką samą, jak jest używana w innych metodach łowienia.
Innego rodzaju koszyczki, na przykład tzw. sprężyny czy koszyczki do „metody” , są skonstruowane tak, że obok ciężarka lub wokół niego znajduje się szkielet, który jest oblepiany zanętą. Szkielet może być wykonany z drutu (sprężyna) lub tworzywa (koszyczek do metody). Zanęta stosowana do oblepiania koszyczka powinna być znacznie bardziej spoista niż ta do napełniania tradycyjnego koszyczka. Poza tym nie może zawierać zbyt dużo przynęt żywych (robaki), które je rozbijają.

Koszyczki zanętowe do przynęt żywych!

Do nęcenia robakami stosuje się koszyczki wykonane z plastykowej tuby z otworami, przez które wychodzą robaki. Aby ograniczyć straty przynęt podczas zarzucania wędki, koszyczek jest wyposażony w wieczka zamykające oba końce tuby albo ma konstrukcję zamkniętą od góry i jedno wieczko.

Kopia tekstu!

 


2.7
Oceń
(49 głosów)

 

Obciążenie gruntówki - koszyczki zanętowe do przynęt żywych - opinie i komentarze

Waldi FishWaldi Fish
0
O co chodzi z tą kopią tekstu?
(2010-03-06 18:25)
piotrspin67piotrspin67
0
Chciał bym się dowiedzieć o co chodzi Ci kolego w tym tekście ? Kopia to znaczy że się powiela tekst który był już wykorzystany przez kogoś lub gdzieś . Powtórzę  pytanie kolegi  o  co tu chodzi ?
(2010-03-09 21:58)
wodny swiatwodny swiat
0
zresetuj się dupny ekspercie, bo naprawdę masz migawy i zakłócenia ............... (2010-03-10 02:46)
gruby12345gruby12345
0
lubie czytac komentarze do artykolow tego goscia sa fajne pociski i bluzgi aaz smiac sie chce z tego kolesia ze az tak glupi jest (2010-03-11 18:04)
Waldi FishWaldi Fish
0
Teraz już wiem o co chodzi. Podobno odkryto, że ów osobnik został ekspertem przy pomocy kombinacji klasycznej Ctrl+C i Ctrl+V, kopiując teksty innych. Po odkrycie tego faktu na przekór innym dodaje "kopia tekstu". Ja po takim czymś zniknąłbym z tego Portalu ze wstydu, ale niektórzy, jak ktoś żartobliwie powiedział, mają wstyd zakryty.
(2010-04-14 19:06)
minusminus
0
masakra... mózg sobie skopiuj... albo lepiej nie kopiuj bo tego już nikt nie wytrzyma
(2010-04-25 12:01)

skomentuj ten artykuł