Obóz wędkarski dla dzieci Okręg PZW Ciechanów 07.12


Obóz wypoczynkowy dla dzieci i młodzieży


Okręg Polskiego Związku Wędkarskiego w Ciechanowie informuje, że podobnie jak w roku ubiegłym planowany jest obóz wędkarski dla dzieci w Ośrodku “Hartek” w miejscowości Ostaszewo nad jeziorem Hartowiec. Wiek uczestników obozu – od 11 do 16 lat. Okres trwania obozu od 02 do 14 lipca 2012r. Odpłatność od uczestnika wynosić będzie 700 zł. Zarząd Koła może podjąć uchwałę o częściowej bądź całkowitej refundacji kosztów obozu. Chętni do wzięcia udziału w tej imprezie, proszeni są o zgłoszenie tego faktu do macierzystego koła lub biura okręgu w nieprzekraczalnym terminie do dnia 10.06.2012r. Z uwagi na lokalizację oraz kadrę obóz będzie miał charakter szkoleniowo - treningowy.

Wszystkich chętnych prosimy pobranie z kół oraz dokładne wypełnienie kart uczestnictwa, potwierdzenie ich przez pielęgniarkę szkolną i wychowawcę oraz przesłanie ich do biura okręgu do dnia 10.06.2012r.

Z uwagi na ograniczoną ilość miejsc o zakwalifikowaniu na obóz zadecyduje kolejność zgłoszeń.

Dodatkowych informacji udziela Biuro Zarządu Okręgu PZW w Pułtusku pod nr telefonu 23-692-58-86, a także V-ce Prezes Okręgu d/s Młodzieży Eugeniusz Bochenek – nr tel. 696-316-773, który będzie również opiekunem młodzieży na obozie.


Za Okręgiem.

 

Informacje dodatkowe

 • Typ zawodów: 
 • Data/Miesjce zawodów: 
  / ( » » )
 • Godzina/Miesjce zbiórki: 
 • Czas trwania zawodów: 
  od godziny: do
 • Kwatery w pobliżu 
  meteor-turystyka.pl


3.7
Oceń
(3 głosów)

 

Zobacz kto wybiera się na tą imprezę:
wybieram się tam!

Obóz wędkarski dla dzieci Okręg PZW Ciechanów 07.12 - opinie i komentarze

skomentuj ten artykuł