Ochrona kołowrotka - pokrowiec JAXON

/ 1 komentarzy

Pokrowiec na kołowrotek firmy JAXON wykonany z mocnego materiału dobrej jakości. Podszywany pianką, aby lepiej chronić kołowrotek. Zamykany na zamek błyskawiczny, zaopatrzony w materiałowy uchwyt suwaka z nazwą producenta. Solidnie uszyty. Kolor pokrowca zielony, wewnątrz solidny materiał podszewkowy koloru czarnego, natomiast obszycia krawędzi czarne ze skaju lub innego skóropodobnego materiału. Na pokrowcu wyszywane logo producenta. Całość wygląda bardzo estetycznie.

Wielkość: 22 x 9 x 20 cm.

Bardzo łatwo jest ułożyć w nim kołowrotek ze względu na jego trójkątny kształt, który to jest wynikiem obrysu kołowrotka. Tak dostosowany kształt zapewnia optymalna ochronę oraz dość sztywne położenie wewnątrz.

Pokrowiec z pewnością zmieści takie kołowrotki jak: Shimano Catana 4000FD, Abu Garcia Ex Pro 3000FD, Dragon Fishmaker FD1135i, czyli do wielkości czterdzieści z całą pewnością.

Używam ten pokrowiec już trzeci sezon i nie ma śladów uszkodzeń w postaci pęknięć, obtarć czy puszczających szwów. Zawsze chroni kołowrotek przed uszkodzeniami podczas pakowania sprzętu i jego transportu, zapobiega również niepotrzebnym zabrudzeniom. Mogę go polecić każdemu, kto chce chronić swój kołowrotek przez wiele lat. Należę do grona tych wędkarzy, którzy dbają o sprzęt tak samo jak o cztery kółka. Połamania!!!

 


4.7
Oceń
(14 głosów)

 

Ocena sprzętu (ocen: 3)

Ocena użytkowników:

Jakość:
(4.7)
Cena:
(4.7)
Użytkowanie:
(4.7)

Średnia ocena:

4.7Ochrona kołowrotka - pokrowiec JAXON - opinie i komentarze

chipsusmaximuschipsusmaximus
0
Fajnie opisane i zostawiam 5*****. Połamania kija!!! (2012-12-29 14:30)

skomentuj ten artykuł

 

Sklep wedkuje.pl

Dragon Fishmaker II