Zaloguj się do konta

Odkrywamy Ukryte ryby - wyniki konkursu Piotra Bergera

Czas szybko płynie i właśnie dziś mija miesiąc, od ogłoszenia przez Piotra Bergera. na wirtualnych łamach portalu wedkuje.pl., pewnej interesującej zabawy. Pan Piotr, nasz znany bloger i dziennikarz Wiadomości Wędkarskich ale przede wszystkim doskonały wędkarz. i jak się okazało amator i animator quizów, postawił Użytkowników Społeczności wedkuje przed ciekawym wyzwaniem.

W opowiadaniu który przedstawił sprytnie ukrył sześć nazw gatunkowych ryb słodkowodnych występujących w Polsce a Waszym zadaniem było odnalezienie przynajmniej pięciu z nich. Konkurs ichtiologiczno-językowy, w myśl wspólnie z nami ustalonych zasad, skończył się wczoraj o godzinie 23:59. Otrzymaliśmy całkiem sporo odpowiedzi. Nie wszystkie były poprawne. Zgodnie z zasadami nagrody, ufundowane przez Autora, meli otrzymać: 1, 10 i 25 prawidłowo odpowiadający. Ukryte ryby - czytaj cały tekst

Tymczasem odpowiedzi poprawnych otrzymaliśmy, nie mniej, nie więcej ale 24... W tej sytuacji, zgodnie z regulaminem konkursu, nagrody powędrują do trzech pierwszych Użytkowników wedkuje.pl, którzy na adres Redakcji przysłali odpowiedzi zgodne z intencją Autora.

A jako pierwsi odpowiadali:

1. Lucasix
2. Michał Ziobro
3. rafal-siekierka

wszyscy trzej odkryli, że w tekście Pana Piotra schowały się:
najłatwiejszy do odnalezienia KRĄP, KOZA, którą podpowiedział sam Autor, oraz JELEC, LESZCZ, LIN i UKLEJA

Wszystkim wytrwałym, którzy wzięli udział w zabawie gratulujemy, a najszybszym i trochę szczęśliwym Zwycięzcom gratulujemy i prosimy o przesłanie danych adresowych, potrzebnych do wysyłki nagród Pana Piotra, w ciągu 7 dni, na na priv Redakcji Kliknij i napisz od razuPozdrowienia!

Opinie (3)

SVT

Gratulacje dla grupy zwycięzców. [2015-12-03 15:20]

Artur z Ketrzyna

Gratki dla autora konkursu jak i laureatów. [2015-12-03 17:47]

Artur z Ketrzyna

Faktycznie zabrakło 1 osoby by było przyznane 1,10, 25. Tak więc jedna zbyt sporo nie było poprawnych odpowiedzi. [2015-12-03 17:49]

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze Internautów.

Czytaj więcej