Odszedł Czesław Komorowski


Z ogromnym smutkiem dowiedziałem się, że 6 lipca 2018 zmarł pan Czesław Komorowski, nestor barcińsko-piechcińskiego wędkarstwa i harcerstwa. Rodzinie zmarłego składam wyrazy szczerego żalu i głębokiego współczucia. Jest mi tym bardziej przykro, że moja przygoda z Polskim Związkiem Wędkarskim i wędkowaniem jest często i gęsto związana z osobą pana Czesława. To On wpisał mnie w szeregi PZW, wydał pierwszą kartę wędkarską, przez lata sprzedawał zezwolenia. Mam wiele wspomnień…

Kol. Czesław Komorowski należał do Polskiego Związku Wędkarskiego od 1967 roku. W latach 1973 – 2013 w Kole PZW Nr 71 w Bielawach i Barcinie pełnił funkcje Wiceprezesa, Skarbnika i Członka Zarządu. Był Sekretarzem Okręgowego Sądu Koleżeńskiego. Kolega Czesław Komorowski za pracę na rzecz i dobro PZW został wyróżniony najwyższymi odznaczeniami organizacyjnymi – Srebrną, Złotą i Złotą odznaką PZW z wieńcami oraz medalem „Za zasługi w rozwoju wędkarstwa”. W 2016 roku otrzymał odznaczenie honorowe „Zasłużony dla Okręgu PZW w Bydgoszczy” za całokształt działalności na rzecz rozwoju i umacniania podstaw wędkarstwa, struktur organizacyjnych i gospodarki rybacko-wędkarskiej Okręgu Bydgoskiego. Pan Czesław Komorowski miał 87 lat. Cześć Jego pamięci!

Msza Święta pogrzebowa w intencji śp. Czesława Komorowskiego odbędzie się w sobotę 14 lipca 2018 roku o godz. 11.00 w kościele pw. św. Maksymiliana Marii Kolbego w Barcinie. Różaniec święty odmówiony zostanie o godz. 10.30 w kościele. Po eucharystii odbędzie się pogrzeb na cmentarzu parafialnym przy ul Żnińskiej w Barcinie.

 


0
Oceń
(0 głosów)

 

Odszedł Czesław Komorowski - opinie i komentarze

skomentuj ten artykuł