Odszedł Leon Oliński...

/ 3 komentarzy / 3 zdjęć


Ze smutkiem i żalem informujemy że zmarł nasz Kolega i Przyjaciel Leon Oliński, były prezes, działacz, jeden z pierwszych założycieli naszego Koła i jeden z wielu budowniczych naszej Rybaczówki. Smutek tym większy kiedy dotyczy to tak wspaniałego człowieka jakim był Leon. Leon był prezesem Koła PZW Strzelce Op.-Miasto. Pod Jego przewodnictwem nasze Koło dołączyło do grona najlepszych w Okręgu. Dbał o jego działalność bieżącą, ale i o jego przyszłość co wyrażał aktywnością w pracy na rzecz koła i naszych wędkarzy. Za swoją pracę i zaangażowanie Leon był wielokrotnie odznaczany i wyróżniany. Należał do tych charyzmatycznych działaczy, którzy wzbudzali zaufanie i szacunek. Sam dla wszystkich koleżeński, chętny do udzielenia rady i pomocy, był do końca zaangażowany w rozwój naszej Rybaczówki.
Jego odejście jest niepowetowaną stratą dla Związku. Będzie nam Ciebie Leonie brakowało. Żegnam Cię w imieniu całej naszej Strzeleckiej społeczności i braci wędkarskiej.

Rodzinie i Bliskim Leona Olińskiego w imieniu kolegów wędkarzy oraz Zarządu Koła PZW Strzelce Op-Miasto składam w tych trudnych chwilach wyrazy współczucia i solidarności.

Krzysztof Orłowski

Uroczystości  pogrzebowe odbędą się 1 lipca 2017r. o godz.12 w Strzelcach Op.

 


5
Oceń
(5 głosów)

 

Odszedł Leon Oliński... - opinie i komentarze

piotr 0206piotr 0206
+1
Wielka strata.Tak w życiu bywa. (2017-07-11 13:42)
dendrobenadendrobena
+1
Wyrazy współczucia dla bliskich.Śmierć nie musi być końcem,może stać się wartością z której mogą korzystć ludzie żyjący. (2017-07-12 17:49)
rybka67rybka67
+1
Taka kolej losu.Wyrazy wpółczucia dla bliskich. (2017-07-19 12:00)

skomentuj ten artykuł