Odwołanie zawodów o Mistrzostwo Koła "Okoń" w Goleniowie

/ 1 komentarzy

W dniu dzisiejszym na stronie internetowej OPZW w Szczecinie pojawił się następujący komunikat:

Szanowne Koleżanki i Koledzy!

W związku z zagrożeniem koronawirusem Covid-19 na podstawie decyzji ZG PZW oraz na podstawie oficjalnej rekomendacji Polskiego Rządu  oraz  Ministerstwa Sportu o "odwołaniu lub przełożeniu na późniejszy termin wszelkich imprez sportowych, zgrupowań reprezentacji i wyjazdów zagranicznych” Okręg Polskiego Związku Wędkarskiego w Szczecinie w trosce o bezpieczeństwo zawodników, sędziów i organizatorów postanowił odwołać w terminie od 12 marca 2020 roku do końca kwietnia 2020 roku wszelkie zawody i imprezy wędkarskie OKRĘGOWE oraz organizowane przez Koła PZW Okręgu w Szczecinie. Jeżeli będzie to możliwe zawody te zostaną rozegrane w późniejszym terminie.


Wiceprezes ZO PZW w Szczecinie
Sportu Krzysztof Sindrewicz 


Prezes ZO PZW w Szczecinie

Grzegorz Rogalewicz

Stosując się do powyższej decyzji Zarząd Koła Nr 14 „Okoń” w Goleniowie odwołuje planowane w dniach 15 marca oraz 5 kwietnia 2020 roku zawody o Mistrzostwo Koła „Okoń”. Jak wspomniano w komunikacie zawody   zostaną przeprowadzone jeżeli będzie to możliwe.

 


3.8
Oceń
(6 głosów)

 

Odwołanie zawodów o Mistrzostwo Koła "Okoń" w Goleniowie - opinie i komentarze

piotr 0206piotr 0206
+1
Szkoły zamknięte.. Kościoły prowadzą msze, Państwo nie ma siły! Okupant rządzi Polską a nie rząd RP! A Wy odwołujecie zawody.Masakra. (2020-03-12 21:17)

skomentuj ten artykuł