Zaloguj się do konta

ODWOŁANIE ZAWODÓW NA ŁOWISKU JEŻEWO - 15.03.2020 ROKU

Komunikat ZG PZW
‘W związku z zagrożeniem koronawirusem Covid-19 oraz na podstawie oficjalnej rekomendacji Polskiego Rządu oraz Ministerstwa Sportu o „ odwołaniu lub przełożeniu na późniejszy termin wszelkich imprez sportowych” Główny Kapitanat Sportowy PZW w trosce o bezpieczeństwo zawodników, sędziów i organizatorów postanowił odwołać w terminie do końca kwietnia 2020 roku wszelkie zawody wędkarskie wynikające z terminarza imprez. Jeżeli będzie to możliwe zawody te zostaną rozegrane w późniejszym terminie.
Jednocześnie Główny Kapitanat Sportowy PZW rekomenduje w terminie do końca kwietnia 2020 roku o ograniczenie organizacji zawodów wędkarskich realizowanych na swoim terenie przez poszczególne Okręgi oraz Koła PZW.”
W związku z takimi zaleceniami odwołujemy najbliższe towarzyskie, otwarte zawody wędkarskie, które planowaliśmy na łowisku Jeżewo w niedzielę – 15 marca. Co do organizacji innych zawodów wynikających z przyjętego „Harmonogramu zawodów towarzyskich na 2020 rok” będziemy na bieżąco informować, przynajmniej z tygodniowym wyprzedzeniem ( SMS-ami lub mailami) o ich odwołaniu, przełożeniu lub realizacji zgodnie z planem. Jednocześnie apelujemy do koleżanek i kolegów wędkarzy - stosujmy się do zaleceń służb ochrony zdrowia – NIE DAJMY SIĘ WIRUSOWI.
ÂÂÂÂ

Opinie (3)

piotr 0206

Ale nie zapomnijcie w niedzielę do kościółka.Modlitwa zabija wirusa. [2020-03-12 20:53]

Basia Kier

@piotr0206: przestań spamować pod każdym artykułem! Nudzi ci się? Umyj rączki jak radził Rysiu. Z odwołaniem zawodów to już chyba przeginka, w końcu wedkarze chyba łowią w odległości tych 10 metrów od siebie. [2020-03-13 06:52]

ryukon1975

Proponuje rozwiązać PZW z powodu koronawirusa. Przynajmniej tyle będzie z niego dobrego. [2020-03-13 07:43]

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze Internautów.

Czytaj więcej