Odwołanie zawodów wędkarskich


Zarząd Okręgu PZW w Bydgoszczy zobowiązuje Zarządy Kół  z uwagi na rozprzestrzenianie się wirusa w Polsce, stosując się do zaleceń Wojewody Kujawsko- Pomorskiego o nie organizowanie zawodów wędkarskich w Kołach PZW na czas nieokreślony.
 
Zmiany organizacji pracy biura Okręgu PZW w Bydgoszczy w związku z sytuacją epidemiologiczną w kraju.
Z uwagi na panującą pandemię koronawirusa SARS-CoV-2  wywołującego chorobę COVID-19 - na podstawie  zaleceń sanitarno-epidemiologicznych  Okręg Polskiego Związku Wędkarskiego w Bydgoszczy w trosce o bezpieczeństwo członków związku naszego Okręgu oraz pracowników biura, po przeprowadzeniu analizy sytuacji wdraża następujące rozwiązania nadzwyczajne:
1. Znaki będą wysyłane do Skarbników Kół wyłącznie pocztą - po wcześniejszym wysłaniu drogą mailową do biura zamówienia.
Wstrzymuje się wydawanie znaków bezpośrednio w biurze Okręgu.
2. Do odwołania wszystkie wpłaty Skarbników mogą być dokonywanie wyłącznie za pośrednictwem banku lub poczty. Jednocześnie wstrzymuje się możliwość wpłat gotówkowych w biurze.
3. Od dnia 16 marca br. - do odwołania biuro Okręgu PZW w Bydgoszczy przy ul. Toruńskiej 57a będzie dla interesantów nieczynne. Obsługę ogranicza się do formy telefonicznej wykorzystaniem służbowych telefonów komórkowych oraz formy elektronicznej poprzez służbowe skrzynki e-mail.
Prosimy o kontakt mailowy: biuro@opzw.bydgoszcz.pl lub telefoniczny: 52 323 39 50
4. Zostają wstrzymane do odwołania wszystkie kursy, szkolenia, najbliższy Zarząd Okręgu planowany na dzień 23.03.2020r. oraz spotkania komisji problemowych w pomieszczeniach biura.
5. Pracownicy etatowi biura Okręgu PZW w  Bydgoszczy - jeżeli jest taka możliwość - otrzymują możliwość pracy zdalnej (częściowo lub całkowicie).
 
Wdrożone rozwiązania obowiązują do odwołania. 
 

 


0
Oceń
(0 głosów)

 

Odwołanie zawodów wędkarskich - opinie i komentarze

skomentuj ten artykuł