Zaloguj się do konta

Odwołanie zawodów do końca maja

Cytat ze strony Okręgu Poznań:
„W związku z publikacją przez Ministerstwo Zdrowia RP nowych zasad ograniczeń sanitarnych oraz ogłoszeniu o częściowych złagodzeniach obostrzeń sanitarnych, które dotyczą między innymi uprawiania sportu wyjaśniamy, że nadal obowiązuje zakaz organizacji zawodów wędkarskich.

Zasady obowiązujące ogłoszone przez KPRM
(publikacja z dnia 15.04.2021)

Od 19 kwietnia również dopuszczona została możliwość uprawiania sportu w obiektach sportowych na świeżym powietrzu (do 25 osób) i uczestnictwa dzieci i młodzieży we współzawodnictwie sportowym prowadzonym przez odpowiedni polski związek sportowy.

   Jak wynika z powyższego, cytowane przepisy niestety nie dotyczą nie tylko wędkarstwa ale też wielu innych sportów uprawianych rekreacyjnie, które nie są organizowane przez zarejestrowany Polski Związek Sportowy.
   Zapis mówiący o "obiekcie sportowym na świeżym powietrzu" dotyczy tzw. sportu zawodowego i członków Kadry Narodowej w dyscyplinach olimpijskich.
Niestety, Polski Związek Wędkarski nie jest  już od wielu lat, Polskim Związkiem Sportowym.


   Zapewniamy, że jeśli tylko zostaną opublikowane złagodzenia, które umożliwią organizację zawodów wędkarskich, natychmiast taką informację zamieścimy na stronie internetowej Okręgu oraz powiadomimy wszystkie Zarządy Kół PZW pocztą e-mail.”
      W związku z powyższym zarząd koła podjął decyzję o rezygnacji do końca maja z planowanych  zawodów.
 

Opinie (3)

troc

Widzę, że kolega się uaktywnił... [2021-04-18 12:29]

pmizera87

Zajebista fota. Czy to jaź? [2021-04-18 17:45]

amur tv

Taku urok obecnych czasów że wszystko co PZW to się odwołuje a komercyjne imprezy są normalnie [2021-04-19 13:12]

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze Internautów.

Czytaj więcej